Novotného genom šimpanze

Hlava kandidátky SPOLU pro volby do Evropského parlamentu A. Vondra a starosta Řeporyjí P. Novotný vždy veřejnosti prokazovali, že patří k ODS.

Národní disident Vondra nedávno přinesl do televizní debaty dopis v ruštině, kterému nerozuměl, protože byl v ruštině, ale sděloval, co obsahuje, a ani nevěděl, kde jej vzal, prý na ruské ambasádě. Zasloužilý člen ODS Novotný byl zase odsouzen k pokutě za výrok o tom, že »Palestinci nejsou nic než opice«.

Vondra je nositelem osvědčení za odpor proti minulému režimu. Novotný se chystá podat odpor proti trestnímu příkazu Obvodnímu soudu pro Prahu 5. Patrně trvá na svém názoru. Ale možná by měl vyhledat podporu spolustraníka A. Vondry.

Ten před rokem 1989 vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a má tedy i státnici z »marxáku«. I proto by mu mohl P. Novotný uvěřit, že rozdíl v genomu šimpanze a člověka je kolem 2 %. Novotného výrok lze proto interpretovat i tak, že členové ODS jsou opice a to jistě nevrhá dobré světlo ani na Mirku Němcovou, ani na stranu, jejíž členové se většinou domnívají, že jsou něčím více než běžní obyvatelé planety Země.

Jan Klán

Související články

5 KOMENTÁŘŮ

 1. 🫡 5. března 1940 začala zkušební jízda prvních dvou exemplářů tanku A-32 (T-34) z Charkova do Moskvy mimo veřejné komunikace.
  Akci vedl hlavní konstruktér tanku Michail Iljič Koškin.

 2. Pravice hájí zájmy horních deseti tisíc, taky různých podvodníků a zlodějů, to je na vítězství ve volbách málo. Proto je potřeba oslovit, tedy zmanipulovat, tu hloupější část voličů, aby hlasovala proti svým zájmům. Tím se vystupování toho Novotného vysvětluje.

 3. 😂 Bílý dům v komentáři k možnosti vyslat západní kontingenty na Ukrajinu uvedl, že Zelenskyj nežádá o zahraniční vojáky, chce bojovat samostatně.

  Na tuto informaci zareagovala mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová:

  „Zelenskyj chtěl od školky sám bojovat s jadernou velmocí, proto šel do KVN (televizní komediální hry), zapomněl dodat Kirby.

  Jedna upřesňující otázka přes smích: proč podle zástupce Bílého domu Zelenskyj žádá o vstup do NATO? Chce tam plést makramé nebo hrát vrhcáby?

  Musím jim ale vzdát hold, v otázce podpory svých spojenců jsou Spojené státy důsledné, až to hraničí s pedantizmem – zrazují bez mihnutí oka,“ napsala Zacharovová.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

  • Přesně tak, o tom by mohli mluvit Manuel Noriega, Saddám Husajn, Pol Pot a řada dalších bývalých spojenců USA. Zdá se, že Komik je další na řadě. Jenom se divím exponentům pražského režimu, že za těchto okolností mají dobré spaní…

 4. Obdivovatel nacistů Pavel Novotný z ODS postavil v Praze-Řeporyje pomník nacistickým Vlasovcům, kteří v Sovětském svazu vraždili pro Hitlera v jednotkách německých SS.
  S Novotným se přátelí a nechává fotit a navštěvuje ho v Řeporyjích pětikoaliční prezident Petr Pavel a totéž předseda vlády Fiala z ODS a z Rychetského Pětikoalice.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy