O (ne)obyčejnosti a (ne)respektu

»Všichni lidé jsou obyčejní. Neobyčejní lidé jsou ti, kteří to vědí,« napsal anglický romanopisec Gilbert Keith Chesterton. Proto nám dnes nevládnou neobyčejní lidé, poněvadž ti, co nám vládnou, nechtějí vědět, že jsou obyčejní. Myslí si opak. Bez respektu k té obyčejnosti, bez respektu ke všemu, co nekoresponduje s jejich vedlejšími rolemi (ONI si myslí, že hlavními), které ztvárňují pod režijním vedením zednářských lóží.

Osvobození, Koněv, mír, Slovensko, Maďarsko, OSN, Darja Duginová, Mezinárodní trestní soud… atd., atd. Před ničím z toho nemají respekt. Jejich role ve vztahu k těmto pojmům, názvům, jménům – jak chcete, byla napsána podle potřeb všech těch baronů… A ty dnešní figuríny ze Strakovy akademie, neznajíce, že všichni lidé jsou obyčejní, avšak tomu navzdory libujíce si v té vlastní neobyčejnosti, ztratili respekt doslova ke všemu. Neplatí nic, co výslovně nemají ve scénáři.

Osvobodili nás Američané, vlasovci a banderovci, Koněv byl vrah, mír je na indexu, Slovensko a Maďarsko kolaborant s Ruskem, OSN by Jana nejradši zrušila a slzu neurodila nad vraždou Darji Duginové a návrhem Mezinárodního trestního soudu vydat zatykač na zločince Netanjahua je zase pro změnu konsternován profesůrek.

Svoloč vládne Evropě, ale taková, jako v ČR, nikde. Konají jak pupek světa, ovšem bez přestřižené pupeční šňůry. Až je však Rothschild jednou šmikne, půjde z nich to maggi v kostce horem dolem. Co ta brněnská chudinka nyní předvádí v souvislosti se zatykačem na izraelského premiéra… kdybych byl český soudce, i já bych vydal příkaz k zatčení, a eskorta by klepala na dveře Strakovy akademie. Podpora a propagace terorismu je přece trestný čin (§ 312e TZ).

Jestli tenhle pán z davu, co exhibuje jako neobyčejný v domnění, že mu byla svěřena hlavní role, neví, co je Hamás, ocituji mu šéfredaktora aeronet.news: »Hamás je projektem Mossadu a americké CIA na úmyslné maření mírového procesu na Blízkém Východě od konce 80. let minulého století. Nemá smysl dělat rozdíl mezi Hamásem a Izraelem. To je základ konceptuality.«

Nestačí-li příteli Bernda Posselta toto stručné vysvětlení, mám po ruce ještě silnější kalibr. Pokud mluvíme o Palestině a Hamásu, dostáváme se k bývalému americkému senátorovi Ronu Paulovi, který v lednu roku 2009 v Kongresu usiloval o zablokování rezoluce o právu Izraele na obranu. Ron Paul totiž popsal, jak vznikl Hamás, totiž jako společný projekt USA a Izraele na potlačení a oslabení tehdejšího šéfa Organizace pro osvobození Palestiny (OOP) Jásira Arafata. Izrael a USA nechtěly Arafatův tehdy velmi slibný mírový proces a nechtěly vznik státu Palestina.

(překlad aeronet.news)

Tak co, ty pupku světa? Já vím, nic. Role je role, takhle to máte nazkoušené a jedete jednu reprízu za druhou. Jenže bacha, i sebelepší kus se nakonec vždycky potká s derniérou… Ta tvoje ovšem bude bez aplausu, tím si jsem jist.

Jan Čech

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy