Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Hlupáci a zaprodanci chtějí euro!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Hlupáci a zaprodanci chtějí euro!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Evropská unie je zlo, kterému se nesmí ustoupit. Bohužel jsme se nechali vlákat do likvidačního spolku, který pomalu, ale jistě vytváří novodobou totalitní říši. Pro někoho možná dost podobnou té, která byla vytvářena nacisty během druhé světové války. Probuzení již dávno pochopili, že nám tato realizace Kalergiho plánu nepřinese nic dobrého. Probouzejí se další, kteří pochopili, že EU je jen o příkazech, nařízeních, migračním násilí, ztrátě svrchovanosti a digitálním otroctví…

V reformu unie dnes věří stále méně lidí a na místo přesvědčování o smysluplnosti EU průkopníci novodobé totality přitvrdí a otevřou téma přijetí eura. A jak jinak než pověřením striktně nastavené loutky, která již v loňském roce vyzvala k vůdčí roli Německa v Evropě, zrušení práva veta či k odškodnění chudáčků Lichtenštejnců. To, že nemáme prezidenta, ale jen dosazenou loutku pracující pro Západ, který likviduje tradiční svobodný svět, již víme. Ale aby nám tato zelená uniforma vnucovala, abychom se zbavili jedné z mála hodnot, které nám zbyly, je ranou pod český pás.

Česká koruna je hodnotou, které se nesmíme vzdát, pokud chceme přežít s nadějí na českou kůrku chleba, který nebyl kontaminován. Jedna z mála nejstabilnějších měn však tyranům českého národa brání v plnění rozkazů, které jim byly uděleny. A ptám se každého českého srdce, neměli by ti, kteří vládnou, hájit české zájmy? Neměli by bojovat za nás, za český lid a bránit jako lvi českou korunu? Na místo jasného NECHCEME EURO, nám blbky sdělují, že patříme na Západ a k přijetí jsme se zavázali. A dále se ptám, co nám euro dá? Sníží naši životní úroveň a to se vyplatí.

Budeme čelit dalšímu inflačnímu teroru, a pokud si někdo myslí, že dojde k navýšení mezd a srovnání s jinými státy, je naivní nebo hloupý. Budeme nadále jen vláčení většinou, bez možnosti prosazení našich zájmů. Jde o vytvoření super státu, který bude dokonalou moderní »farmou zvířat«. Občan kromě té drobnosti, že nebude obtěžován výměnou peněz při cestách do zemí eurozóny, nezíská vůbec nic, protože chléb bude přijetím eura opět dražší. A slovo český či české bude opět blíže k zapomnění a o to prozápadním elitám jde.

Štěstím v neštěstí v tuto chvíli můžeme nazvat výsledky prozatímních průzkumů, které říkají, že až 70 % občanů euro nechce. Na druhou stranu je nutné opět připomenout, že tato hrůzo koalice se českého občana neptá, jen plní západní rozkazy. A další můj názor? Dobré odvedení pozornosti od jiných témat, protože národ již ví o BRICSu a jeho ekonomické prognóze nadvlády, a uvažuje o tom, zda je EU vůbec k něčemu dobrá. Možná proto západní diktátoři ještě přitvrdili a otevřeli otázku eura v tuto naprosto nevhodnou dobu.

Braňme vše české, chceme-li přežít a zanechat něco budoucím generacím. Hlupáky neposlouchejme a nenechme si nic líbit. Nezavírejme si sami vrátka v této farmě zvířat a raději přemýšlejme, jak se z ní co nejrychleji dostat!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

2 KOMENTÁŘE

  1. Ústavní soud v ČR je prodejná děvka poplatná současnému buržoaznímu režimu.
    Vždycky mi bylo jasné, že Ústavní soud bude sloužit Fialovi a Rychetského Pětikoalici a Pavlovi. Proto okradl důchodce o jejich důchody společně s Fialou a Rychetského Pětikoalicí a Pavlem.
    Teď už je myslím každému jasné, co je zač fašistická vláda v ČR, která sobě přidává na platech desetitisíce.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here