Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Ladovská zima… aneb Žvásty o klimatu

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Ladovská zima… aneb Žvásty o klimatu

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Počasí je bezesporu jedním z nejčastějších témat tam, kde není o čem mluvit. Když nevíme co říct, zhodnocením aktuálního počasí nic nezkazíme. Poslední dobou však bylo téma počasí uchopeno těmi, kterým se hodí pro nastolení nových pravidel, či chcete-li Nového světového řádu. Změna klimatu je jedním z hnacích motorů toho jejich Green Dealu. Ale pozor samozřejmě tím nemyslím ty »hrozné spalovací motory«, to bych si nedovolil…

Počasí v naší krásné a stále ještě české zemi, je typickou ukázkou jejich globálního oteplování. Zima, která nás sevřela v plné síle již koncem listopadu, jen potvrzuje slova vládních idiotů, že Česká republika se otepluje dvakrát rychleji než jiné země. Takhle slaboduchý blábol snad ani nikdo nemůže brát vážně, proto ani nezmiňuji jméno toho nepodstatného blba, který s uvedeným názorem přišel. Ale budu objektivní a přiznám, že se planeta Země skutečně pravidelně otepluje a následně zase ochlazuje, ale to hlavní a v této tygří středě zcela zásadní je, že člověk nemá a nikdy neměl žádný vliv na tento přírodní mechanismus.

Vědci pracující pro globalisty se předhánějí v různých katastrofických scénářích a dokládají, jak je člověk svojí produkcí CO2 tím jediným jasným viníkem, a dávají tak mocným záminku pro snadnější manipulaci s chovným stádem. Množíme se, dýcháme, ale hlavně žijeme, a to vadí těm hodným starým lidem, kteří by tady již nebyli bez miliard, ze kterých jim nedělá problém si uhradit nadstandardní péči. A tak se použije klasické fungující obchodní heslo vystrašit a vyfakturovat. Strašení probíhá, a faktura nám bude brzy vystavena v podobě drahých emisních povolenek.

Matka příroda je moudrá a poradí si se vším, a pokud skutečně pod vlivem tání ledovců dojde k další změně klimatu, či dokonce k době ledové, člověk toho rozhodně nebude příčinou. NEBUDE! Je to mechanismus, který se stále opakuje a jediný důvod, proč jsme takto vydíráni, je snaha mocných vytvořit pokorné snadno ovladatelné stádo. Vystrašené a ochotně plnící všechny pokyny a rozkazy, které budou totalitními celky, jako je EU, vydány. Netrapme se tedy tím, s čím chtějí, abychom se trápili, a koukejme pořádně žít a dýchat.

A co naše počasí? Česká republika je více než dva roky pod ošklivými prolhanými fialovými mraky, které nás nenechají svobodně si užívat života. Doufáme v silný vítr podobný tomu slovenskému, ještě si ale budeme muset chvilku počkat. Blíží se evropské volby, ve kterých můžeme Evropě alespoň naznačit, že české klima bude jen českou věcí. Zde ale musím varovat před eurosoudruhy, kteří v minulých letech naší zemi škodili hlasováním pro migraci a teď se snaží ukázat se v tom nejlepším světle, protože důchod europoslance je zajistí na zbytek života. Buďte opatrní, já vám před volbami rád poradím…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here