Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Potřebujeme lvy, zženštělí slavíčci nám nepomohou!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Potřebujeme lvy, zženštělí slavíčci nám nepomohou!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Cítíte také tu pachuť, která plyne z té absurdnosti? Jak se snaží fialová hrůzovláda působit na svůj národ? Nic se neděje, jen nás tak trochu ničí. Co udělat, aby si udrželi pozornost těch několika poslušných oveček?  Dají jim chléb z ukrajinského obilí a zkusí je zabavit. No jo, ale chléb je drahý a Nutellu z rukou lháře také nikdo nechce. Musí jim tedy dát alespoň trochu té komedie. Úroveň je ale velmi nízká…

Nejprve si shrneme ty »dobré zprávy«. Signály o zrušení práva veta jsou stále silnější, to je skvělé. EU také chystá pandemickou smlouvu s WHO, protože se chce postarat o konečné pandemické řešení, elektřina levnější nebude, protože fialovci nechtějí vystoupit z Lipské burzy a odkoupit 30 % ČEZu ve prospěch národa. Agent na Hradě by rád odškodnil Němce za to, jak pod naším útlakem za války trpěli, a z evropských děr vylézají všichni, kteří dosud spokojeně chrochtali u korýtek, schvalovali migraci, a teď musí na poslední chvíli vyrazit do boje, aby urvali naše hlasy.

Jedeme z kopce, ale oni nás přeci nebudou strašit a raději s ohledem na nás, nám ten sešup zpříjemní nějakou tou komedií. Kultura národa, který je likvidován, je na takové úrovni, že se možná ta důvěřivější část nechá uchlácholit promenádou na červených kobercích v naprosto nedůležité a zbytečné rádobyšou. Co mě k tomuto sdělení vede? To, co vidím! O diktatuře, která je již nezpochybnitelná, jsme informováni jen okrajově, ale šašek s dámskou kabelkou je vnucován všude, kam se podíváte.

Možná si některé VIP tváře opravdu myslí, že žijí svůj americký sen o velké slávě a věčném blesku z fotoaparátů, ale faktem je, že podobné šaškárny národ nezachrání. Každý člověk by měl dělat to, po čem jeho srdce touží, ale my potřebujeme známé tváře pro to, abychom stále probouzeli další a další systémem ovládané ovčany. Já však nevidím a neslyším, až na malé výjimky, žádné vipky, které by chtěly pomoci těm, ze kterých tahají peníze za prodej svých alb a předražených lístků na své zaručeně nejlepší světové šou.

Potřebujeme lvy, kteří svým hlasem jsou schopni vyzvat národ k uvědomění si vážnosti situace. Opravdu si někdo ve své zaslepenosti myslí, že to, v jakých šatech se dostaví na červený koberec, někomu pomůže? Muži v ženských šatech s kabelkami v ruce nám nepomohou a ti, kteří se zajímají o podobné nesmysly také ne. Zajímejte se, prosím, více o to, co se děje v EU, co se tam chystá. Zajímejte se více o to, co dělali před pár lety ti, co nyní hlasitě říkají stačilo! Nehledejte spasitele v tom, kdo natočí video, ve kterém vám sděluje, co pro vás v EU dělá. EU není o svobodě!

Budeme se muset připravit na těžké časy, protože pokud vše, co chystají, projde, musíme co nejdříve opravdu pryč z EU, chceme-li přežít. Štěstí přeje připraveným a také odvážným, a proto se smějme šaškům s kabelkami, a nenechme odvrátit naši pozornost tam, kde je zbytečná. Naši pozornost si vyžaduje svoboda a tradiční hodnoty!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here