OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Takhle si tady žijeme

Dnešní tygří středa bude takovým stručným připomenutím marnosti a hlouposti lidí, kteří se snaží, jak jen to jde. Vyvíjejí obrovské úsilí, aby pomohli svým vlastním zájmům, a zapomínají, že by měli sloužit českým občanům. V době, která je hrozbou pro mírumilovné občany a v podstatě všechny slušné lidi, se musí někteří zaměřit na prezentaci svého skvělého charakteru, nebo je nám západními fanatiky vnucován svět menšin. Svět bořící tradiční hodnoty…

Začněme s nejkrásnější a zaručeně nejchytřejší političkou všech dob. Ne, nebojte, s chytrou horákyní Pekarovou, nebudu dnes strašit, protože ta alespoň o sobě netvrdí, že je krásná. Máme v naší české zemi nádhernou Danuši Nerudovou, která je velkou částí národa pro svoji obrovskou inteligenci nazývána Prázdnuše, tedy prázdná duše. Její zrcadlo se asi porouchalo nebo má problémy s ušima, protože pokud by ji odpovědělo, že je krásná, je nepochybně rozbité. Rozbité zrcadlo znamená 7 let neštěstí, jen doufám, že ta smůla bude pokračovat i v její další politické angažovanosti.

Evropská unie, která nám již ukázala svoji pravou totalitní tvář, nyní potřebuje podobné Krasomilky. Ona je tou pravou loutkou na utažení šroubů svobody, ale nemusíme se ničeho obávat. Až bude nejhůře, tato skvělá krásná bytost nahradí blanické rytíře. Vzdá se trafiky v EU, a přijede sestavit vládu po parlamentních volbách. A bude to obrovská oběť, protože post europoslance jí nestačí a sama si řekla o funkci eurokomisaře. Jen tak trochu pozapomněla, že vládu sestavuje vítěz voleb, a já nevěřím tomu, že bychom byli tak hloupý národ, abychom tohle dopustili.

Poslední týden však nebyl jen o Prázdnuši, skvělý počin chystají i v Poslanecké sněmovně, protože chtějí zřídit komisi pro vyšetřování Kanceláře prezidentského úřadu Miloše Zemana. Ano, tohle určitě také moc potřebujeme. Proč nemáme komisi zabývající se fetujícími politiky, či politiky z Dozimetru? A kdo bude jednou vyšetřovat naše služebnictvo, které si tak štědře živíme? Dále jsou někteří naši zaměstnanci pobouřeni setkáním ministra spravedlnosti s bývalým poradcem prezidenta. A já říkám, no a co? V době kokainových skandálů se budeme zabývat setkáním dvou lidí? Porušili tím setkáním snad zákon?

Svět je tak trochu naruby, ale gravitační zákon funguje a vše se jednou v dobré navrátí. Nesmíme ale přestat bojovat za tradiční hodnoty, které nám chtějí vzít. Hloupý a západem řízený útok na naše životy nabral na síle a několik desítek firem (často státních) žádá Fialu (to je ten pán, který škodí naší zemi v roli premiéra), aby prosadil manželství pro homosexuály. A samozřejmě musím připomenout snahu přijmout desítky tisíc nepřizpůsobivých migrantů, či podporu Ukrajiny, která nás ohrožuje. Takhle si tady žijeme, v té naší krásné české zemi.

Stůjte, prosím, na svých zásadách a tradičních hodnotách. Vím, že pro mnohé je to dlouhé, ale naši předci žili v mnohem horších podmínkách a vydrželi. Radujme se z maličkostí, radujme se z odporu vůči této vládě, radujme se z cesty, po které jdeme, protože i cesta může být cíl. Radujme se jako svobodní lidé, protože svobodu uvnitř našich srdcí nám nevezmou…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy