OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Fico proti válce!

Vážení Slované! S ohledem na stále stejné agresivní choutky Spojených států amerických a západní Evropy je nutno, abychom brali velmi vážně vývoj války na Ukrajině. I přes zcela jasně rozdané karty, ti, kteří prohrávají, nechtějí zastavit válečné šílenství a naopak usilují o rozdmýchání ještě většího konfliktu. Budeme se jen dívat a čekat, až nás váleční štváči zatáhnou do ukrajinského pekla, nebo se vzepřeme?

Nejprve malé shrnutí. Krátce po vstupu ruských vojsk na Ukrajinu byla možnost rychlého konce v podobě uzavření míru. Pokyn strýčka Sama však zněl jasně: válčit dál. Máme zde tedy již dvouleté vraždění slovanských národů, které jistě nevadí tomu »vyspělému civilizovanému« Západu. Sankce se minuly účinkem, ba naopak Rusko prosperuje a o jeho vítězství nad Ukrajinou již není pochyb. V době, kdy je jasné, že porážka Zelenského režimu je víc než jistá, však stále nepřichází ochota (o snaze vůbec neuvažujme) Západu podpořit mírová jednání.

Bohužel, snaha, se kterou aktivně přiletěl z dostatečné vzdálenosti motýl Emmanuel, není o míru, ale o další eskalaci konfliktu. Poslat na Ukrajinu vojáky NATO může jen naprostý idiot, nemocný či nějak narušený člověk, nebo někdo, kdo velmi dobře ví, co dělá, a pro koho to dělá. Pokud by tahle šílenost skutečně nastala, máme zde třetí a s největší pravděpodobností poslední světovou válku. Ano vím, on ten konflikt je v podstatě válkou Západu proti Rusku, ale je realizován neoficiálně, se západní obavou a respektem z nepřítele. Západ se bojí a hraje o svoji další roli v novém světovém poválečném uspořádání. A ptejme se, kdo by eskalací konfliktu utrpěl nejvíce?

Samozřejmě, že středoevropské státy, které jsou nejblíže Ukrajině. Opravdu si někdo stále ještě myslí, že i nadále bude válku sledovat u své veliké LCD televize s popcornem v ruce? No, pokud mu u toho nebudou vadit výbuchy případných odvetných akcí, tak prosím. A zeptal se nás obyčejných lidí ten pomatený motýl, jestli chceme být ve středu válečného dění? Zeptal se Macron rodičů dětí, zda si takto představují výchovu dětí? A obtěžoval by se nás vůbec zeptat, nebýt slovenského premiéra, který nás jako jediný okamžitě informoval o tom, co se chystá? Robert Fico jasně dokázal, že to s mírem pro svoji zem myslí opravdu vážně. A kolik je takových dalších?

Nejsem schopen odhadnout, kolik spících spoluobčanů stále ještě nechápe, že je zde něco špatně, že stačí tak málo a život tak, jak jej dosud znali, může rychle skončit. Kolik lidí stále nepochopilo, že Evropská uhnije lidem nepomáhá, ale škodí? Je tak těžké pochopit, že fialová partička západních poskoků jen plní rozkazy, které ale rozhodně nepřicházejí z východu? Západní loutky začínají mluvit o administrativních odvodech, a proč to dělají? Protože je nezajímáme! Protože politika této vlády není orientována na občana, ale na potřeby spojených válečných států. Budeme podle choutek dezorientovaného motýla opravdu válčit a bát se o životy svých nejbližších?

S obrovskou úctou a respektem děkuji slovenskému předsedovi vlády za informace, které bychom bez něj pravděpodobně neměli. Ale to není pro nás nic nového, že se na západě rozhoduje o nás a bez nás. Robert Fico je nadějí. Nadějí nejen pro Slovensko, ale pro všechny svobodné lidí se zdravým rozumem. Vážení Slované, řekněme válce NE!!!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. 🇸🇰👍🇷🇺Slovenská národní delegace přijela do Ruska na Světový festival mládeže.

    V ruském Soči od 1. do 7. března 2024 probíhá Světový festival mládeže, největší událost mládeže na světě. Na festival dorazilo 20 000 ruských a zahraničních mladých lídrů v oblasti podnikání, médií, mezinárodní spolupráce, kultury, vědy, vzdělávání, dobrovolnictví a charity, sportu, různých sfér veřejného života, stejně jako teenagerů zastupujících dětské organizace a sdružení.

    ▶️Ruské velvyslanectví v Bratislavě ještě před zahájením festivalu natočilo video, na kterém se podílel mimo jiné i bývalý premiér SR Ján Čarnogurský. Upozornil na řadu zajímavých příležitostí, které tato cesta zástupcům slovenské mládeže přinese.

    🗣️„V Soči budou mít účastníci příležitost seznámit se s mnoha zajímavými lidmi a seznámit se s ruskou kulturou a tradicemi. Pro každého účastníka to bude nezapomenutelný zážitek. Ale hlavně se tato zkušenost a znalosti návratu domů budou hodit i samotné Slovenské republice,” poznamenal slovenský politik.

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy