OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Jsme s Vámi, pane Fico!

Zlo opět ukázalo svoji tvář. Na cestě za vítězstvím a svobodou budeme muset čelit ještě mnoha výzvám a prohrám. Prohrou lidskosti a inteligence byl ve středu 15. 5. 2024 atentát na premiéra Slovenska Roberta Fica. Šokující zpráva byla pro většinu z nás útokem na svobodu, a útokem na naději, kterou Robert Fico představuje…

Nejprve krátce shrneme fakta, která jsou dosud známa. Robert Fico je mimo ohrožení života! Útočníkem byl muž ve věku 71 let a dle posledních informací slovenská policie pracuje s verzí, že pachatel mohl mít komplice. Samozřejmě, že tato informace podporuje názory nemalé skupiny lidí, kteří se domnívají, že Fico měl být odstraněn hnijícím Západem. Je příkladným bojovníkem, který se svými postoji postavil globálnímu zlu, které vytváří ten skvělý totalitní nový světový řád. Je logické, že člověk, který se zcela nekompromisně vymezí proti válce, na které stojí existence některých světových velmocí, bude pro válkychtivé psychopaty toužící po moci nežádoucí.

Jsem přesvědčen, že s úsvitem slovenské svobody bude pravda pečlivě vyšetřena navzdory progresivistické hlouposti, která bezesporu byla jednou z příčin tohoto odporného činu. A to je zatím jasným a nezpochybnitelným faktem. Útok byl důsledkem negativní progresivistické kampaně proti Robertu Ficovi. Zlo, které produkovala některá média, bylo zhmotněno v tento čin. Nenávist plodí zase jen nenávist, a pokud mají ti, co rozeštvávali slovenský národ svědomí, necítí se teď po výsledku své práce určitě dobře. Pan premiér varoval před důsledkem této štvavé kampaně a bohužel se jeho prognóza naplnila.

Co rozhodně nelze nechat bez komentáře, je chování hlupáků schvalujících atentát, nebo se jinak nevhodně vyjadřujících na sociálních sítích. Slovensko již má první odsouzené, a zda bude i náš soudní systém podobně nekompromisní, uvidíme v nadcházejícím období. Každopádně je na místě odsoudit idiotské výrazy ve stylu pic ho z produkce rádoby lepších lidí, kteří nám svoji nadřazenost a hloupost dokazující podobným chováním. Nevím, zda si tito hlupáčci vůbec uvědomují, že tohle schvalování či podněcování může vyústit v další akt násilí, a to i proti nim samotným. Pokud se někdo cítí býti silným díky podobnému výroku na sociální síti, je to slaboch zasluhující pohrdání.

Na místě s ohledem na výše uvedené je i poděkování všem, kdo odsoudili tento čin, a také se nebojí vymezit vůči podobným projevům nízké inteligence. Děkuji českému národu za odsouzení atentátu, za vyjádření podpory panu Ficovi a celému Slovensku. Děkuji také za postoje vymezující se vůči hloupým sdělením na sociálních sítích. Česká republika ukázala, že dění u našich nejbližších sousedů a bratrů jí není lhostejné. A nejde jen o naše historické sympatie, ale také o uvědomění si, že Slovensko je nadějí svobody v tomto šíleném světě. Slováci nám dokázali, že je cesta, a jsou pro nás inspirací.

Věříme a doufáme v rychlé uzdravení bojovníka Fica. Věříme také, že mírovou cestu za svobodou slovenského národa, kterou Robert Fico započal, úspěšně dokončí. Těšíme se na dobré zprávy o zlepšujícím se stavu a co nerychlejším návratu. Jsme s Vámi, pane Fico!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Můžeme si za to také trochu sami, protože prakticky celá opozice včetně alternativních médií se zalekla hrozeb režimu, zkrotla ve svých vyjádřeních, nikdo neřekne otevřeně, jak to ve skutečnosti je. Třeba s tou válkou na Rusi.
    Prorežimní exponenti to správně chápou jako slabost a svou agresi eskalují. A ustupují odbory, ustupují zemědělci… Bude ještě kam ustupovat?

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy