OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Ne znamená ano? Nebo už ne?

Dnešní téma tygří středy je rozhodně k smíchu, a proto jej rozvedu v aprílovém stylu, což je na místě v podstatě u všech počinů pětidemoličního bordelu. S válkou za humny a omezováním našich svobod přítomností vojáků cizí zrůdovlády nám komedianti, kteří bohužel řídí (ničí) naši zemi, předkládají ty zaručeně fungující západní nesmysly. Istanbulskou úmluvu a manželství pro všechny se naštěstí nepodařilo schválit, tak na to západní poskoci vlétli trochu jinak. Ne znamená ne! Takto dokonale nazvali redefinici trestného činu znásilnění, který je v trestním zákoníku dostatečně popsán. Myslím, že takto už to určitě pochopí i méně inteligentní voliči z řad té dvouprocentní armády, která slepě věří této vládě.

Nepotřebná úprava nepřinese větší ochranu obětí tohoto trestného činu, ale spíše povede k zneužití této »potřebné« změny k vydírání a udávání. Možná to je jeden z cílů této nepotřebné kraviny, tedy vyvolat chaos, nebo se v účelových kauzách zbavit nepohodlných násilníků. Běžná hádka může vyústit k udávání a k složitému dokazování, zda skutečně došlo ke spáchání trestného činu. Tento hloupý schválený čin dolní komory našeho parlamentu nepřinese nic dobrého, vnímám ho jen jako plivnutí na náš dosavadní způsob života. Ničí naše tradiční hodnoty a náš dosavadní způsob života. Nedovolme to!

Běžný sexuální život nás, tedy většiny národa, je i o tom každodenním dobývání, o té hře, která dává ženám prostor k držení určité úrovně. Bylo by pokrytectví tvrdit, že většina žen si občas ráda nezahraje hry, ve kterých říká ne, ale ve skutečnosti si myslí ano. Nechce být lacinou kořistí, a tak někdy zvolí hru na čas, to je naprosto běžné. Tedy bylo. Je konec. Podle toho, co nám naši prozápadní komedianti poslanci schválili, končí hra dobývání. Jedno ne musí stačit. Jsem velmi zvědavý, jak budou soudy posuzovat jednotlivé kauzy, ve kterých budou obě strany veřejně probírat detaily svých sexuálních praktik.

Nechci zacházet do podrobností, ale například takové plácnutí přes zadek má většina žen ráda při aktu se svým partnerem. A také po něm zazní toužebné NE, které často přejde do vášnivého ANO, JEŠTĚ! To bude legrace podle toho, co si většina poslanců usmyslela. Ale v podstatě to chápu. Když se na ně podíváte, není těžké pochopit, že toho o reálných a pravidelných hrátkách mezi muži a ženami moc neví. A možná tato frustrace, která u nich pramení z nedostatku zájmu o jejich osobu, je právě tou motivací, která je společně se závistí vede ke snaze omezovat životy svobodných lidí.

No pánové, pojďme se na to podívat z té lepší stránky. Ušetříme spoustu času, pokud jednou zazní ne, tak už se nemusíme dál snažit. Další výhodou může pak pro muže unavené po dlouhém pracovním dni být jeho jasné NE náruživé manželce/partnerce. A proč se tedy trápit tím složitým – chce mě nebo ne? Milé dámy, díky našim pošahaným neuspokojeným zákonodárcům budete muset přehodnotit svoji hranici dobývání. A v podstatě to povede k tomu, že budete muset zapomenout na ten krásný proces a převzít iniciativu, pokud budete skutečně něco chtít. Například vyřešit svoji frustraci. V případě našich zákonodárců, bych u toho ale být nechtěl.

Tento dočasný stav, který bude určitě praktický s ohledem na čas, zjednoduší celý proces předehry na »chceš, nebo nechceš«? Ale nezoufejme, možná nějaký ten šašek pověřený digitalizací z ministerstva pro místní rozvoj vymyslí vhodnou online aplikaci, kde si budeme odškrtávat svá vášnivá ano. Zajímalo by mě, zda toto tvrdé NE budou také akceptovat ty desetitisíce nepřizpůsobivých migrantů, které k nám budou proudit díky našim europoslancům (těm, kteří obhajují svá korýtka) a pětidemoliční vládě.

Směju se všem těmto nesmyslům, které prosazují zoufalci toužící po věčném korýtku. Smějte se jim také, nic jiného si nezaslouží.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Pan Ploc mi mluvi z duše. Je konec s dobývání partnerky. Vždycky platilo, že desetkrát řekne ne, a podesáté ano, ještě…

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy