OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Nepomáhat Ukrajině!

Doba válečných štváčů jednoho krásného dne skončí, ale ti, kteří u nás podporují válečné hry, ještě budou nějakou dobu otravovat překrucováním pravdy či vnucováním zvrácených oslav. Výročí vstupu ruských vojsk na Ukrajinu bylo i u nás ve válkychtivém Kocourkově něčím, co nelze nechat bez reakce. Vysoce inteligentní lidé v čele s agentem 107 nám ukázali, že svoji roli západních poskoků budou hrát velmi zodpovědně i bez ohledu na fakt, že dvě třetiny národa chtějí co nejrychlejší konec války.

Co ale určitě na přehlídce válečných fanatiků nezaznělo? No přece pravda! Nebo alespoň možnost vybrat si z většího množství informací. Dnes již většina národa pochopila, že nic není tak, jak je lidem vnucováno provládními médii. Pomatenci oslavující Ukrajinu buď neznají vývoj posledních let, nebo jej zcela záměrně zamlčují. Neřeknou nic o mnohaletém úsilí NATO přiblížit se co nejvíce k ruským hranicím. Neřeknou nic o masakrech, které provázely ukrajinský majdan v roce 2014. A pravdu nemluví ani o ukrajinské banderovské historii a adoraci banderovců na Ukrajině. Mnoho lidí se také ptá a bude stále ptát na biologické laboratoře, zda byly nebo nebyly na Ukrajině před začátkem války.

O tom, kdo je agresor a proč došlo k invazi Ruska na Ukrajinu, by se dalo dlouho debatovat, ale to přece nikdo nebo spíše někdo nechce. Tak si pojďme shrnout, co nám podpora Ukrajiny přinesla. Stále nás více než 100 miliard korun. Vzhledem k tomu, že Evropská uhnije chce dál válčit, budeme nuceni dále hloupě podporovat zkorumpovaný bordel. Jako nejviditelnější a nejhloupější podporovatelé však ohrožujeme bezpečný život našich českých občanů. Bláboly o tom, že Putin půjde dál a tedy i k nám, už nikdo nebere příliš vážně, a jsou spíše projevem strachu podporovatelů žebráka v teplákách. Oni se bojí jen o svá koryta a svůj skvělý život na úkor nás všech, a tak nás budou strašit, co to půjde. A pokud bychom tuto variantu nakonec přece jen připustili, musíme se ptát, zda chování fialové vlády nemůže náhodou být tím hlavním impulzem?

Samotnou kapitolou, ke které se musíme stále vracet, je to obrovské množství Ukrajinců v České republice. Dle názoru mnoha občanů jsou všude, často mají pocit, že je jich na mnoha místech v porovnání s našinci většina. To ale neodpovídá počtu, který nám sděluje vláda. Protože si nekontrolujeme hranice a může k nám přijít kdykoli kdokoli, odhaduji skutečný počet mnohem vyšší. Je nutné si uvědomit, že ne každý Ukrajinec se musí dostavit pro razítko uprchlíka. A to, že o těchto lidech prakticky vůbec nic nevíme, je další fakt. V případě mužů spadajících do ukrajinské mobilizační povinnosti se proslýchá, že poplatek za opuštění zkorumpované Ukrajiny je 5000 dolarů. Pokud se dáte do řeči s Ukrajinci, kteří u nás žijí déle, nestačíte se divit, jak si v této civilizované zemi koupíte v podstatě cokoli. Řízení auta pod vlivem alkoholu? Žádný problém, stačí 200 dolarů.

Chování nově příchozích z Ukrajiny je velmi nepříjemným tématem pro většinu našich občanů, kteří s nimi přicházejí každý den do styku. Arogance je asi nejčastější popis toho, s čím se naší lidé setkávají. Odložení českých občanů na druhou kolej, je také často slýchanou kritikou. Slyšel jsem několikrát historky z úřadů práce, kdy Ukrajinec je upřednostněn před českou maminkou samoživitelkou. Vláda dokázala vzbudit nenávist nejen vůči sobě, ale většina národa má již dost i Ukrajinců a jejich vládní podpory. A v tomto stavu nám pořádají shromáždění na oslavu čeho? Ukrajiny, která se nechala prostřednictvím šaška v teplákách zatáhnout do amerického válečného scénáře?

Podpora Ukrajiny nám nepřináší nic dobrého a nám nezbývá než doufat, že Fialovci nás nezatáhnou do velké války s Ruskem. Vydržíme to ještě? Bohužel, protesty jsou zatím tak slabé, že budeme muset, ale je důležité podporovat protivládní kritiku, nenechat si nic líbit a být stále připraveni bránit pravdu. A moje pravda je ta, že nemáme žádného nepřítele kromě fialové vlády!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Pomáhat Ukrajině! Tím, že se přestane podporovat banderovská diktatura.
    Mnoho obyvatel Ukrajiny, těch inteligentních, uprchlo do zahraničí. No a ti hloupí se nechali nahnat do války.

  2. 🤬🇪🇺„Naivní“ Evropa by měla vynaložit více peněz na zadržování Ruska, prohlásila dánská premiérka Mette Frederiksenová.

    Podle jejího názoru Evropa musí omezit výdaje na sociální zabezpečení a přijmout daňové škrty, aby odradila „agresivnější Rusko“ prostřednictvím dlouhodobého zvyšování financování obrany a bezpečnosti.

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

    Jak je vidět, tak blbé slepice v politice jsou i v dalších zemích EU. Feminizace politiky je zhoubná a přináší jen zhovadilosti jak předvádí ta dánská blbka. I když v ČR jsou takových taky přehršle – Černochová, Langšádlová, Pekarová, Kovářová a mnoho dalších, které se vyrovnají svým mužským kolegům z tábora Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy