OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Ohlédnutí za svátkem matek

Úvodem dnešní Tygří středy se hned zeptám. Jak a zda je vůbec možné politicky uctít svátek těch nejvýznamnějších, nejlepších a nejdůležitějších žen našich životů? Samozřejmě to jde, a bohužel díky fialovému, zelenému a americkému zlu to má větší smysl, než kdykoli jindy. Láska k mamince je věčná a je pro mnohé z nás nezapomenutelná a nezpochybnitelná. Stejně tak láska, kterou nám maminky dávají…

Na okraji propasti, do které nás tlačí ti, co se omylem dostali k moci, která jim umožňuje rozhodovat o našich životech, se národ probouzí a je stále méně těch, kteří si ještě díky nižší inteligenci či finanční zainteresovanosti s tímto systémem neuvědomili, že je něco špatně. Zkusme jim to vysvětlit prostřednictvím lásky, kterou v sobě máme. Květen je svátkem zamilovaných, ale i maminky mají svůj významný den vždy druhou květnovou neděli. Daly nám často vše, svůj život obětovaly snaze udělat maximum pro své děti. My bychom jim to měli vrátit.

My bychom určitě chtěli vracet, ale ulhaní fialovci neznají slovo úcta. Důchodci pro ně nejsou potřebnou částí populace (ani žádná jiná), a tak opět připomínám svinstvo se sníženou valorizací důchodů. Co je vládě do rodičů, kteří celý život poctivě pracovali, v tom množství západních rozkazů, že? Dalším maminkám plivnou na budoucnost tím, že jim prodlouží odchod do důchodu, k čemuž je zřejmě vede přesvědčení, že pracují málo a mohly by déle. Na jiné maminky samoživitelky si nevzpomenou vůbec, a tak se musí na úřadech dívat na to, jak jsou upřednostňovány Ukrajinky, kterým je bez obstrukcí vyplaceno několik desítek tisíc, a jim pak musí složitě vysvětlovat, co všechno jim museli seškrtat.

Je to pochopitelné, vždyť ony ty Ukrajinky přijely drahým autem, a tak jim musíme poskytnout potřebný komfort, aby se jim v naší zemi žilo lépe. A když už jsme u té Ukrajiny, poskoci strýčka Sama vyhrožují maminkám zatažením jejich synů do války, která není naší válkou. Pro mámu není nic horšího než ztráta dítěte. Pro bezcitné válečné poskoky je však slovo válka každodenní náplní jejich bezcenných životů. Dále zde máme dnes již úplně běžné starosti českých maminek plynoucí ze špatné politiky pětidemoliční vlády. Například složité shánění místa ve školce, do které musí být přednostně umístěny ukrajinské děti. Zdravotní stav příchozích však není důležitý. Zde se stát opravdu precizně stará hlavně o naše zdraví prostřednictvím vakcinačních kampaní a snahou vpravit do nás kdejaké svinstvo.

No, milé maminky, nemáte to lehké, a tato vláda vám to neusnadní. Apeluji na všechny děti vděčné svým rodičům za ten nejvzácnější dar života, aby se postavily za své matky, ony to dělaly celý život. Bojujte za úctu, kterou si naše mámy rozhodně zaslouží, bojujte za domovy, které nám vytvořily. Úcta k rodičům zde musí být. Odstrčme nesmysly o desítkách pohlaví a jako jednu z priorit si udržme úctu k našim maminkám. Ony si ji zaslouží!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy