OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Oslavy NATO? Ale fuj!

Nebylo nám umožněno, abychom se svobodně rozhodli prostřednictvím referenda, zda chceme být součástí válkychtivé vražedné aliance. Na rozdíl od referenda o vstupu do Evropské uhnije asi nebyla taková jistota výsledku, který potřebovaly válečné spojené státy strýčka Sama. Co nám dalo či dává členství v NATO? To je hlavní dotaz dnešní tygří středy.

Je to již 25 let od našeho (ne)dobrovolného začlenění do této válečné značky, která se pouze tváří jako záruka bezpečnosti. Je opravdu nutné slavit vstup do válečné organizace? Dává nám NATO pocit bezpečí? Opak je pravdou! Stále více lidí si uvědomuje, že NATO nás nezabezpečuje, ale ohrožuje. A samozřejmě i ekonomicky likviduje! Uvědomění si rizika ztráty životů těch nejbližších nás nutí k logickému argumentu, že členství v NATO nás ohrožuje válkou jako nikdy v polistopadové historii.

Pro ty, kteří ještě nesundali růžové brýle NATO navozující falešný pocit bezpečí, to znovu vysvětlím (nevím již pokolikáté). V případě, že konflikt na zkorumpované Američanem ovládané Ukrajině nebude rychle ukončen a bude eskalovat, je zde opravdu reálné riziko velké války NATO s Ruskem. Stále nás na tuto variantu připravují fialoví šašci, a nedělají to jen tak dlouhé chvíle. Oni musí! Ptám se, opravdu chcete umírat ve válce, kterou si vymyslel Západ, ve válce, která není naší válkou? Pokud ano, ptám se proč? Pro ega, která některým nedovolí uznat ukrajinskou prohru? Jde o životy našich nejbližších a o přežití českého národa. Proč má naše země trpět? Pro západní válečnou zlovůli? Jsme bohužel členem NATO a oni nás opravdu použijí. Životy našich českých lidí jsou to nejdůležitější. Já i DOMOV si jich na rozdíl od fialovců vážíme.

Pojďme k ekonomickým (ne)výhodám členství v NATO. 2 % HDP ročně? Proč ne, sebereme důchodcům a v podstatě všem obyčejným lidem, jen ať se západní válečný stroj nažere. Stíhačky za 150 miliard? Proč ne, když na to (NATO) máme. Co bude dále, až strýček Sam řekne, že chce za ochranu 4 %? Pětikoalice submisivně zaklekne, a ochotně jim schválí všechno! A jak vlastně vypadá ta bezpečnost, za kterou platíme v režii NATO? Připravme se na válku s Ruskem? Proč? Mým nepřítelem Rusko není a nikdy nebude. Jsem přesvědčen, že takto to vnímá většina národa. A zase se budu opakovat, jsme zde pro život, ne pro válku! Připomínám jednu z priorit strany DOMOV, a tou je mír! A ten nám NATO nezaručuje, ba právě naopak!

Je vůbec možné, abychom s velkou parádou slavili 25 let od vstupu do válečného stroje a o pár dní později v podstatě promlčeli další výročí vražedného bombardování Jugoslávie, na kterém jsme se bohužel již jako člen NATO podíleli? Nad Prahou se prohánějí stíhačky na oslavu našeho vstupu do NATO a na Ukrajině se zabíjejí Slované navzájem? Oslavy NATO? FUJ! Co to s námi je? S námi nic, jen nám vládne zlo, které za pomoci organizací, jakými jsou Evropská uhnije nebo NATO, vytváří na zemi peklo.

Nebudeme se podílet na žádné válce, zůstaneme lidmi!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Zeman má na rukou jugoslávskou krev. Válečný zločinec Zeman umožnil armádám NATO masivní bombardování Jugoslávie v letech 1999-2000 společně s válečným zločincem Havlem. ČR se pod vedením Zemana a Havla zařadila na stranu agresora 14 dní od nacpání ČR do NATO válečným zločincem Havlem.

    Omluvu od Zemana nepřijímám. Moc dobře věděl když povoloval přelety bombardérů NATO přes české území, že bombardéry nejdou na Jugoslávii shazovat růže, ale že tam letí zabíjet. Zeman je český válečný zločinec s rukama od jugoslávské krve.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy