Praha – Putinův Mydlář

Necelých 16 procent, přátelé. Nikoli těch oficiálních 87,32 – jak uvádí ruská propaganda. Právě tolik, těch ani ne 16 %, totiž Putin získal v Praze. A co je v Praze, to se počítá, resp. co je JEN v Praze. Jestli to ještě nevíte, tak jste se to právě nyní dozvěděli. Po zveřejnění tohoto výsledku zvenku Kremlu popadala veškerá omítka a uvnitř všechny hodiny ze zdí.

I tyhle spadly. Těch 16 procent (dokonce necelých) prostě neudržely…

Kam se na tyhle tlupy géniů hrabe Bludný Holanďan. Dnes jsou v kurzu Bludní Pražané (nejsilnější jejich koncentrát je právě v hlavním městě), byvše odsouzeni k věčnému blouznění, mylně se domnívajíce, že odněkud z konkrétna někam do jiného konkrétna směřují. Nesměřují. Bloudí a blouzní a ještě se z toho veselí.

Alo ano, Putin v Praze měl těch 16 procent, od 1647 Rusů = bomba počet… (já logicky čekal ještě mnohem menší číslo), ovšem udělat k tomu titulek jako třeba novinky.cz: Nevětší porážku utrpěl Putin v Praze, to už volá po velmi silných psychofarmakách.

Praha je všech zednářů ráj, myšleno od 28. října 1918 do 25. února 1948 a od 17. listopadu 1989 dodnes, proto dnes Vláda ČR velí evropskému protiruskému a taktéž protipalestinskému tažení, proto svého času přebila zápach alkoholových výparů z úst druhého echt zednářského prezidenta (prvním byl Tatíček) ještě výraznější pachutí slov o humanitárním bombardování srbských civilistů atd. Euroatlantické Evropě diktuje po listopadu 1989 Praha, to si totiž málokdo uvědomuje, byť dnes je to již tak očividné, že se to nedá přehlédnout. A proč? Bezvadně to nedávno definoval šéfredaktor aeronet.news, pan VK, v souvislosti s podobou státní vlajky – lépe bych to nesesumíroval, proto cituji:

»…Polská vlajka je kopií vlajky českého království, kterou zavedli Přemyslovci. Červený pruh dole, bílý nahoře, poměr stran 2:3 a vlajku adoptovali za Přemyslovců i Poláci. Je to vlajka českého národa, jediná a skutečná vlajka. Jediný rozdíl od polské vlajky je v poměru stran vlajky. Polská vlajka má poměr stran 5:8, zatímco česká vlajka Přemyslovců má poměr stran 2:3. Stejný poměr má i současná vlajka ČR.

Od roku 1918 do roku 1920 měla ČSR právě vlajku českého království. Přidání modrého klínu proběhlo rozhodnutím Rady Pěti, komitétu TGM, v reakci na žádost Polska, aby Československo odlišilo svoji vlajku od té polské. Modrý klín symbolizuje klín zednářské zástěry jako symbol, že ČSR vznikla jako 1. zednářská republika na světě. Hašlerův návrh, aby česká vlajka byla odlišena v horním bílém poli u žerďové strany červeným lvem s palcátem a štítem s kalichem, nebyl odsouhlasen, Masaryk to osobně zamítl. Namísto toho vlajka dostala mallet, zednářský zástěrový klín.«

Už chápete, proč je nemajetná a bezcharakterní pidi zemička ve středu Evropy v tak vysokém kurzu euroatlantického dění? Protože to má napsáno ve svém rodném listu… Protože má ve vlajce ten modrý klín. Aspoň teď víte, pokud jste to dosud nevěděli, koho a co každý rok 28. října oslavujete. A taky proč v Kremlu popadaly ty hodiny…

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. 🇷🇺Ruský prezident Vladimir Putin se dnes během schůzky se svými pověřenými osobami k volbám vyjádřil k ukrajinským útokům na civilní obyvatelstvo v ruské Bělgorodské oblasti.

    Putin poděkoval obyvatelům Bělgorodské oblasti za jejich odvahu a slíbil, že udělá vše pro podporu lidí.

    Odsoudil ukrajinské útoky na civilní infrastrukturu a dodal, že Rusko nebude odpovídat zrcadlově na tyto útoky.

    „Rusko by mohlo na nepřítele reagovat stejně, když útočí na civilní infrastrukturu, ale my máme své vlastní plány,“ řekl Putin.

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy