Proč, paní senátorko?

Má-li bývalá ministryně zahraničí Spojených států Madeleine Albrightová ve své rodné zemi skutečnou následovkyni, zejména co se týká nenávisti vůči Rusku, je jí senátorka Miroslava Němcová.

O chladnokrevných protiruských výrocích Albrightové se sice vedou spory, zda jsou skutečně autentické (např. o těch nejznámějších a nejpropíranějších z nich: »Sibiř je příliš velké území, než aby mohlo patřit jednomu státu«, resp. že »Dálný východ ani Sibiř Rusku nepatří«, nebo že… »Sibiř má příliš velké zásoby nerostného bohatství, aby je nespravedlivě ovládalo pouze Rusko« atd.), nicméně její smýšlení bylo natolik protiruské a protislovanské, že mainstreamové debaty na téma oné (ne)autentičnosti, jsou nicotné. Jestli toto řekla nebo ne, nepovažuji za důležité v porovnání s tím, o jaká všechna zvěrstva se jako politička zasloužila, jaké hrůzy iniciovala a podporovala.

Miroslava Němcová v daném kontextu rozhodně neztrácí… Reagujíc na pár dnů starý další ukrajinský útok na Krymský most, vyplodila tweet, z něhož albrightovsky mrazí: »Russáctvo, pamatujte si: dycky most!«

Co na tom, že útok si vyžádal mrtvé civilisty? Byli to přece Rusové… Ruská rodina Kulikova jela na výlet… »Otec Alexej Kulik (†40) a matka Natalia Kulikova (†36) útok nepřežili a zanechali po sobě sirotka, 14letou dceru, která výbuch přežila a je nyní na jednotce intenzivní péče. Úder Ukrajiny proti civilnímu mostu je aktem státního terorismu,« napsal aeronet.news

Paní senátorko, nejsem primitiv, abych vám přál zlou odplatu. Jen nechápu, jak s takovou žlučovitostí můžete usínat a v témže stavu silně hořké pachuti v ústech se probouzet do dalšího a dalšího dne, během kterého budete zase jen nenávidět a nenávidět.

Paní Němcová, ženská v nejlepších letech už nejste, prachy a ne malé vám každý měsíc přistávají na účtu, pročež si užívejte života, dokud to jde. Sama jste si koncem 80. let prošla doslova peklem, a zcela upřímně, klobouk dolů před vámi, ten boj o život jste statečně zvládla. Tak proč teď, ksakru, do toho pekla naháníte jiné? Vy, která musíte vědět, co to je »vážit si života«, schvalujete smrt jiných? Proboha…

Jan Čech

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. ⚡️ Ruští vojáci zničili „Dárek pro Putina“.

    Objevily se na internetu záběry zničeného raketometu československé výroby RM-70, na který se složili čeští Ukrajinci ve sbírce s názvem Dárek pro Putina.

    👉Sledujte @marsalMalinovskij a pošlete odkaz přátelům!

  2. Žlučovitost a neustálou nenávist v hlavě a těžké spaní té kr*ávě Němcové ze srdce přeju. Dodnes nevydýchala a nestrávila, že ji Zeman nejmenoval předsedkyní vlády Mirku Stojedničku, dodnes se tomu lidé smějí a mají z Němcové srandu.
    Němcová je hloupé individuum a divím se webu iPortal24, že se s Němcovou zahazuje.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy