Proč? Prostě proto. Nedůkazům navzdory

»Politické divadlo. Moskva hlásí, že už volila více než polovina lidí« – to je jen jeden z desítek mnoha dalších, obsahově totožných titulků českého investigativního mainstreamu, rádoby komentujícího prezidentské volby v Rusku.

Je to prostě DIVADLO a… tečka. Důkazy? Nenechte se vysmát. Proč? K čemu? Vždyť přece jde o Rusko a vůči němu je omluvitelné vše, natož nějaké obyčejné, bezdůkazní vinění ze zfalšovaných voleb.

»Vladimir Putin se po volbách prakticky s jistotou popáté stane ruským prezidentem. Volby v Rusku bývají zmanipulované. Režim navíc letos k hlasování připustil jen kandidáty, kteří mu vyhovují,« referoval např. včera Seznam Zprávy (odtud, z této kanalizační přípojky demokratické žurnalistiky, jsem vyhrabal i onen výše citovaný titulek).

Opravdu se touto problematickou zabývám roky, podrobně, a nastudovaných mám tisíce textů. Mohu odpřisáhnout, že ani jednou jsem se nikde nesetkal s konkrétním, průkazným důkazem, který by všechny tyhle povinně zveřejňované domněnky (lži) potvrdil. Na rozdíl od posledních prezidentských voleb ve Spojených státech, jejichž regulérnost dodnes zpochybňují na podkladě faktů tamní renomovaní politologové, sociologové, novináři, komentátoři, analytici apod.

Jinak řečeno – tito američtí odborníci na dané téma, když už řekli A = volby byly zmanipulované ve prospěch Bidena, jedním dechem dodali a dodávají i B = důkazy. Na rozdíl od českých taky odborníků, kteří píší jen to A, resp. pouze konstatují, aniž by to konstatované měli podpořeno relevantními argumenty. S tím si už žádnou práci nedávají.

I tohle je jedna z podob, vykreslující plížící se konec Evropy. Včetně téhle dětinské ankety, v níž k datu a času zkopírování (sobota 16. 3. 2024, 21.55) dalo bezmála pět tisíc hlasujících najevo, že mají o tom ruském prezidentském volebním podfuku úplně jasno. Však se na tu ubohost podívejte sami, myslím, že komentáře k tomu netřeba. Více než 100 procent… Bože můj, kam a jak hluboko chcete ještě klesnout?

Jakého oficiálního výsledku dosáhne Putin v letošních volbách?

Méně než 69,99 procenta – 2,4 %

70-76,69 procenta, tedy o něco méně než v roce 2018 – 3,5 %

76,69-85 procent, tedy více než naposledy – 11,2 %

85-100 procent – 33,8 %

Více než 100 procent – 49,1 %

Celkem hlasovalo 4904 čtenářů.

Známý německý básník Friedrich Schiller poznamenal, že… »Hlas většiny není žádným důkazem spravedlnosti.« A já dodávám: »Zvláště když ten důkaz neexistuje, prostě není…«

Robert Fish

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

 1. Podle Seznamu a podobných kanálů je asi demokratické udělat s pomocí cizí mocnosti puč proti legitimní vládě a pak už se nějakými volbami nezdržovat. 🙁

 2. 🇨🇵🇷🇺Francie nabídne Rusku zavedení příměří na Ukrajině během olympijských her v Paříži, řekl v rozhovoru pro ukrajinská média francouzský prezident Emmanuel Macron.
  Na otázku novináře, zda bude Paříž požadovat, aby Moskva během her zastavila palbu, Macron odpověděl kladně: „Ano, požádáme je.“
  Olympijské hry v roce 2024 potrvají od 26. července do 11. srpna.
  JÁ NEVÍM 🤦🏻‍♀️ NECHCE SE MI VYSMÍVAT SE PREZIDENTOVI FRANCIE, ALE JE TO BLB.
  TY VOGO, ON HROZÍ KDO VÍ ČÍM, A PAK BUDE ŽÁDAT O KLID ZBRANÍ? MYSLÍ SI O RUSECH, ŽE JSOU BLBCI? JAKO KDYBY NIKDO NECHÁPAL, K ČEMU SE TEN KLID ZBRANÍ POUŽIJE. BLB.
  @hlasiserusanda🙋🏻‍♀️

  🇨🇵🇷🇺Франция предложит России ввести режим прекращение огня на Украине на время Олимпийских игр в Париже, заявил французский президент Эммануэль Макрон в интервью украинским СМИ.
  На вопрос журналистки, потребует ли Париж от Москвы остановки огня во время игр, Макрон ответил утвердительно: «Да, мы их попросим».
  Олимпиада-2024 продлится с 26 июля по 11 августа.

 3. Češi se rádi s*erou do Ruska a přitom mají doma co napravovat. Že jim polistopadová pravice zlikvidovala stát a ekonomiku stále nechtějí vidět.

  Zločiny režimu v Československu po roce 1989:
  > Rozbití Československa;
  > Zavlečení rozbitého Československa do agresivního útočného vojenského paktu NATO;
  > Rozprodej a rozkradení národního majetku Československa;
  > Zavlečení rozbitého Československa do protinárodního paktu jménem Evropská Unie;
  > Zavlečení obyvatel státu do ekonomické bídy a morálního marasmu;
  > Zavlečení státu do války na Ukrajině;
  > Zničení obranyschopnosti státu vydáním výzbroje armády nepříteli;
  > Zničení československého zemědělství a průmyslu;
  > Krádež československého zlatého pokladu a pod cenou jeho prodej cizákům;
  > atd. atd. ……..

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy