Home Názory Prosím, nevyhrožujte Vetchému

Prosím, nevyhrožujte Vetchému

Policie ČR šetří výhružky, adresované komediantovi Vetchému za jeho dronovou sbírku Ukrajině. Moc vás prosím, nechte ho na pokoji. Nesnižujte se k projevům, které překračují meze lidské důstojnosti. Tenhle pán za to snad ani nemůže. Co by měl mít v hlavě, převtělilo se mu do svalové hmoty.

A propo, divím se, že s těmi svými udělanými prackami nekroutí na frontě Rusům krky, když je tak oddán spravedlnosti. Ukrajinský Vůdce by ho jistě vítal s otevřenou náručí a pečlivě vyžehleným, na míru střiženým mundúrem. Dva komedianti na jednom smetišti. Divadelní prkna a televizní a filmové kamery by se bez něho nějakou nezbytně nutnou dobu jistě obešly, každý je nahraditelný.

Buďme tolerantní, nechť se každý vyřádí, jak je mu libo. Výhružkami nic nespravíte. Goebbelsovi také ve 30. a v první polovině 40. let minulého století freneticky aplaudovaly miliónové davy, a všichni, kteří mu již tehdy spílali do šílenců, se zlou se potázali. I Josepha si spravedlnost nakonec našla… – lépe řečeno, on si dokonce našel ji. Najde si i Vetchého. Dříve či později. Lhostejno, zda ještě za jeho života. To nehraje žádnou roli.

Také z toho nepatrného mála důkazů, které naleznete jen u nás na webu, by sotva škole odrostlý právník musel levou zadní sestavit tak neprůstřelnou obžalobu kyjevského režimu, že by se ji žádný soud na světě neodvážil shodit ze stolu, byv jakkoli a čímkoli uplacen.

Myslíte, že nacističtí pohlaváři Třetí říše vůbec kdy – byť na okamžik – připustili, že jednou skončí před mezinárodním soudním tribunálem? A skončili. Někteří sami…, skončili…, ze strachu.

Svaly z člověka statečného nedělají. Před spravedlností se podělali jiní frajeři než nějaký komediant s bicepsy Arnolda Schwarzeneggra. Prosím, nešpiňte se špínou. Ublížíte jen sami sobě a pražský pronacistický režim vás ještě bude vláčet médií pro výstrahu ostatním. Poradím vám – nevyhrožujte mu, ŽALUJTE ho. Třeba za podporu a propagaci terorismu, kterého se adresát jeho dronů (ukrajinská armáda) systematicky dopouští – naposledy brutálním teroristickým útokem na civilní obyvatele ruského Belgorodu. ŽALUJTE!

Robert Fish

5 KOMENTÁŘE

  1. Brázda stále hledá klacek proti iPortaL24 a stále nic, stále se mu nedaří nějaký nalézt.
    Brázda je opravdu jen takový malý zasmrádlý vlezdop*rdelista Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla, Brázda je takový malý český smrad nad Fialovým exkrementem, vlastně h*ovnem, aby tomu i Brázda rozuměl.

  2. Herec Ondřej Vetchý je český pronacistický válečný štváč a nikoho to nemůže překvapit z toho, co od listopadového puče 1989 Vetchý dělá pro nacismus.
    Doufám, že se Rusům bude dařit úspěšně ničit Vetchého české drony, jako úspěšně zničili český tank Tomáš a české raketomety a kanóny zabíjející ruské děti v Bělgorodu rukama ukrajinských nacistů a dodané z rozbitého Československa Fialou a Rychetského Pětikoalicí a Pavlem.
    Válečný štváč herec Vetchý vůbec nemluví o míru a neštítí se zneužít demagogicky historická fakta československé historie ve svůj prospěch ukrajinského nacismu a války. Není mezi českými herci sám, kdo podporuje nacismus na Ukrajině, je jich takových mnoho. Člověku je na zvracení z „našich“ herců.

  3. Pamatuji si, jak v prosinci 1989 vysílala Československá televize jakousi debatu, do které mimo jiných pozvali i herce Ondřeje Vetchého. Debata byla masážní a týkala se předvolební masáže veřejnosti za zvolení Václava Havla prezidentem ČSSR. Všichni prohavlovští debatující tam lezli do zadnice neznámému Havlovi. Když diskutující řešili, jestli si zasloužíme Havla, tak Ondřej Vetchý tam vyslovil „úžasnou“ myšlenku: „Jestli si Václav Havel zaslouží nás.“ Myšleno tím bylo, jestli náš národ je tak dobrý a hoden toho, aby se Václav Havel snížil k tomu dělat mu prezidenta. Vedle Vetchého sedící herečka Jiřina Jirásková jej mateřsky a blahosklonně poplácala po stehně a ujistila jej s útrpným úsměvem, že vše dobře dopadne a Havel jistě prezidentem zvolen bude. Celá debata byl docela dobrý kabaret a stálo by za to jej odvysílat v televizi znovu. Vůbec by stálo za to znovu odvysílat publicistické pořady z listopadu a prosince roku 1989. Což ovšem ČT neudělá, protože by se ukázalo ve své nahotě lhaní a demagogie období listopadu a prosince 1989.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here