Sbírka ani ne na den…

Tohle už je k smíchu, navzdory tomu, že umírají a umírat budou veskrze nevinní lidé, neboť ti vinní se na ty budoucí mrtvoly skládají. Dokonce se skládají obyčejní občané, což už je totální absurdita, jakýsi Mount Everest lidského hyenismu.

ČTK 18. 4. 2024: Bratislava – Za necelé dva dny od spuštění veřejné sbírky na podporu české iniciativy nákupu munice pro Ukrajinu vybrali její organizátoři na Slovensku více než 1,6 milionu eur (40,4 milionu korun). Původní cíl kampaně byl vysbírat milion eur. Vyplývá to z webu iniciativy Munice pro Ukrajinu. Sbírka, kterou podpořily též různé osobnosti, pokračuje. »Svou podporou jste dokázali, že Slovensko není zbabělé, právě naopak je odvážné a ochotné pomáhat,« vzkázali organizátoři všem, kteří na podporu české iniciativy nákupu munice pro Ukrajinu přispěli.

Akci pod názvem »Když ne vláda, posíláme my« její organizátoři zahájili v úterý. Zdůvodnili ji tím, že kabinet slovenského premiéra Roberta Fica se do českého programu zapojit nehodlá. Český premiér Petr Fiala dnes na summitu EU v Bruselu ke slovenské sbírce řekl, že »je zde cesta, jak využít tyto prostředky také pro českou muniční iniciativu«.

A realita? Věcně a věrohodně ji popisuje aeronet.news: »Podle zbrojních serverů stojí jeden dělostřelecký granát v dnešní době v průměru 3000 EUR. Dávno pryč jsou doby, kdy se v době míru prodávaly tyto granáty v průměru za 1000 a až 1300 EUR/USD. Cena na trhu vyrostla v podstatě trojnásobně. Pokud ale budeme uvažovat, že nějaký zbrojní sklad nebo zbrojovka nabídne v rámci české iniciativy munici pro Ukrajinu za původní cenu 1000 EUR za jeden 155mm dělostřelecký granát, potom za těch 1,5 milionu EUR ze slovenské sbírky se pořídí jen 1500 kusů!

A pokud vás zajímá, na jak dlouho těchto 1500 kusů Ukrajině vydrží na frontě, tak i to jsme zjistili. Podle časopisu Forbes a jeho článku z poloviny března v současné chvíli ukrajinská armáda na celé frontě vystřelí za celý den kvůli nedostatku munice jen 2000 nábojů! Jinými slovy, ta slovenská sbírka 1,5 milionu EUR nezajistí AFU dělostřelecké granáty ani na jeden celý den! Ruská armáda přitom v polovině března, ve stejnou chvíli, oznámila informaci, že denně na Ukrajině vystřílí 10 000 dělostřeleckých granátů. Tedy 5x více za den než Ukrajinci.«

Vážený Fialo, řeknete-li »Á«, chtělo by to dodat i »Bé«. Ovšem ono »Bé« neznačí dle vašeho vnímání »bečet« (což vy bečíte, jak vám »beran« v sídle CIA nakázal), ale sdělit to, co sděluje aeronet.news, čili tu druhou stranu mince. Vyjebáváte s lidmi, jen co je pravda. O to všechno to vy budete mít těžší, až nastane soudný den.

Robert Fish

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Herec Ondřej Vetchý je český pronacistický válečný štváč a gauner a nikoho to nemůže překvapit z toho, co od listopadového puče 1989 Vetchý dělá pro nacismus.
    Doufám, že se Rusům bude dařit úspěšně ničit Vetchého české drony, jako úspěšně zničili český tank Tomáš a české raketomety a kanóny zabíjející ruské děti v Bělgorodu rukama ukrajinských nacistů a dodané z ČR Fialou a Rychetského Pětikoalicí a Pavlem.
    Válečný štváč herec Vetchý vůbec nemluví o míru a neštítí se zneužít demagogicky historická fakta československé historie ve prospěch ukrajinského nacismu a války. Není mezi českými herci sám, kdo podporuje nacismus na Ukrajině, je jich takových mnoho. Člověku je na zvracení z „našich“ herců.
    Další gauner herec Marek Eben o Vetchém prohlásil, že Vetchý je statečný občan. Jaká je to statečnost, když pronacistický ksindl je hájený Fialou a Rychetského Pětikoalicí a Pavlem?

    • On to ten Vetchý možná myslí dobře, akorát není dost chytrý, aby pochopil, jaká je skutečnost. Ovšem pak jsou mezi nimi jiní a ti moc dobře vědí, že se dali na cestu zla, že podporují nácky.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy