Silný materiál pro Petra Fialu?

Petr Fiala na festivalu Colours of Ostrava prohlásil, že »patříme mezi světovou špičku v obraně nebo dopravě«.

Tenhle výrok si neumím vysvětlit jinak, než že Blyštivý Péťa dostal od mladých nějaký pořádně silný materiál a před tímto svým projevem to s ním trochu přehnal.

Co se týče obrany, tak bychom v případě jakéhokoliv napadení byli schopni asi tak na týden ubránit Příbram. A doprava? No, ještě dnes si pamatuju, jak se vtipkovalo, že největší překážkou pro Američany při případném útoku na Rusko, by bylo zdolání Ťokovy soutěsky, jež je občas některými šprýmaři označována též jako dálnice D1.

Ostatně stav naší dopravy myslím nejlépe vystihuje jiná anekdota – že prý, když se zájezd Japonců vrátil z ČR do Tokia, tak byli všichni přesvědčeni, že naše země musí být větší než Čína, neboť cesta vlakem z Karlových Varů do Ostravy jim trvala 13 hodin.

Napjatě čekám, co se od našeho předsedy vlády dozvíme příští týden na dalším fesťáku. Tipuju, že nám pan Fiala oznámí, že jsme předstihli Saúdskou Arábii v těžbě ropy a zemního plynu.

On už totiž opravdu nemá žádné dno.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

 1. Stále je co se učit a od Západu se inspirovat. Předpokládám, že se toho v ČR někdo ujme, třeba Pavel? :

  🔞🇺🇸🏳️‍🌈„Zábavný sladký prožitek.“ V USA vzbuzuje kontroverze kniha o se*xuální výchově.

  Po mnoha amerických školách se šíří publikace, nazvaná Promluvme si o tom: Průvodce dospívajících se*xem, vztahy a lidským životem, která vysvětluje mladistvým, že binární poh*laví je „zastaralým názorem“ a je běžné, aby žena měla pe*nis či muž vag*ín. Kniha zobrazuje například dva muže oddávající se vzájemnému orálnímu se*xu. V knize se také uvádí, že například pro ženské tělo je třeba používat označení „tělo bohaté na estrogen“ a pro mužské „tělo bohaté na testosteron“.

  Kromě toho se mladiství dozvědí doporučení, že by měli vyhledávat a platit za po*rno, přičemž je u této informace vyobrazena ilustrace dvou mužů, oddávajících se orá*lním hrátkám. „Je to zábavný sladký prožitek,“ stojí poté pod obrázkem znázorňujícím ga*y po*rno.

  ❌Kniha pravidelně naráží na odpor rodičů, mnohé instituce však odmítají publikaci odstranit a nabízejí ji dětem k přečtení.

  Sledujte @neCT24 | 42TCen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy