Souhlas (tentokrát), generále. Influenceři (-cerky) a youtubeři (-berky) do zbraně!

»My potřebujeme navýšit počty profesionální armády, vojáků z povolání a potřebujeme navýšit počty aktivních záloh. A potřebujeme do budoucna budovat i další zálohy, což máme i v Koncepci výstavby Armády České republiky. Cílové stavy jsme nechali jako v minulosti, to znamená 30 000 vojáků z povolání a 10 000 aktivních záloh. … Ale připustíme-li si, že se svět dramaticky nezmění k lepšímu, bude Česká republika do budoucna potřebovat ještě více, než je těch 30 a 10 tisíc. Takže je nutné zvažovat nějakou formu povinné či dobrovolné vojenské služby, abychom generovali dostupné zálohy,« vyzýval během besedy v Blesku do boje za zednářskou budoucnost světa náčelník generálního štábu Armády ČR generál Karel Řehka.

Jsem toho názoru, že k povinnému nastolení vojenské služby nedojde, anžto jako dobrovolníci zejména z řad mladé influencerské a youtuberské generace se přihlásí takové kvantum chlapců a děvčat, že armáda jich tolik ani nepojme.

Protivník se vám na frontě o signál jistě postará…, že nebudete vědět kudy kam.

Ano, generále, tentokrát s vámi stoprocentně souhlasím. Frontové nadšení mládežníků a jejich odhodlanost zabíjet Rusy je třeba uchopit a dát jim příležitost, kterou si za tu neutuchající, statečnou teoretickou angažovanost bezpochyby zaslouží.

Samozřejmě zemřít s hnědými gatěmi pod ruskou palbou bude dovoleno jen těm nejlepším, ale těmi budou určitě všichni. Dravé mládí vpřed, do zákopů. Fyzicky na tom jsou jistě skvěle, bojový duch z nich doslova sálá jak žár z rozpálených kamen a pojem strach neznají – vždyť za sebou mají stovky vítězných počítačových bitev proti mnohem, mnohem, mnohem silnějším protivníkům, než je ruská armáda. A nepodělali se, a že jim mockrát šlo o kejhák… Když třeba zrovna vypli proud…

Záhy se ovšem po**rou, až je Řehka povolá, a bude stačit klidně jen na Doupov, neřku-li na frontu… Tam by stačilo, aby na dvacet metrů slyšeli ruštinu a cákalo by to z nich horem dolem.

Jsem na vás zvědavý, fešáci a fešandy od klávesnic. Armáda vám nabízí ojedinělou příležitost k seberealizaci. Chopte se jí čestně, udatně a tak plamenně, jako bijete Rusy v internetových diskusích. Nic jiného si totiž nezasloužíte…

Jan Čech

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

 1. Fialův režim se neodváží dát lidem zbraně. Komunisté s tím problém neměli. Proč asi? 🙂

  Propaganda sice tvrdí, že režim má obrovskou podporu mladé generace, ale realita je přece jenom trochu jiná.

 2. ❗️Ukrajinci krutě mučili ruského zajatého vojáka a vydírali jeho manželku.

  Na sociálních sítích se objevily informace o mučení zajatého ruského vojáka Alexeje Motuza. Začátkem ledna manželce napsali na Telegramu z ukrajinského čísla neznáme osoby a požadovaly o zaslání jejích intimních fotografií výměnou za Alexejův život. Žena odmítla.

  Poté jí a matce vojáka začali posílat snímky, jak mučí vojáka. Alexejova matka prosila, aby ho nemučili, nabízela peníze. Ráno vsak dostala fotografie zastřeleného syna.

  Poslední zpráva od Alexeje zněla: „Nasťo, mám tě rád, neboj se, jdi spát.”

  👉 Sledujte @marsalMalinovskij a pošlete odkaz přátelům!

 3. Brázda nenávidí Rusko a Rusy do morku kostí. Brázda jistě půjde s nadšením bojovat za Zelenského, Fialu a Rychetského Pětikoalici a Pavla a za Rakušanovu svobodu a demokracii. Až Brázda narukuje a Řehka mu dá flintu, tak potom budu klidně spát. Teď je to jiné když Rusko stojí před Prahou a Řehka bubnuje šturm.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy