Home Názory Spekulace to nebyla lichá, Hašek Rytířem!

Spekulace to nebyla lichá, Hašek Rytířem!

Dosud si tuhle senzaci štěbetali jen rolbaři v útrobách zimních stadiónů. Poté, co hrdina z Nagana tvrdě a nekompromisně spoluzazdil Hudáčkovo angažmá, nabídl se Kladnu sám. A protože i jeho zatím poslední klub, Spartak Moskva, nedělal s přestupem potíže, ještě bývalejší gólman KHL nahrazuje v kladenském dresu toho nedávno bývalého. V kabině bude zároveň působit také v roli jakéhosi politruka, aby nedocházelo k podobným faux pas jako s Julkem. Mentor Voráček končí, neb podpisu smlouvy s proruským agresorem Hudáčkem nedokázal zabránit.

Premiéru jako zvon si odbude ve 35. extraligovém kole v klíčovém záchranářském duelu, v němž se v pátek představí předposlední Kladno na ledě poslední Mladé Boleslavi. Zápas začíná v 17.30 a všichni, kdo si zatím nezaplatili vysílání O2 TV, by tak měli neprodleně učinit, protože budou mít jedinečnou šanci tohohle poctivého chlapa znovu vidět v akci.

Naše redakce má s předstihem k dispozici sestavu kladenských Rytířů: Hašek (Bow) – HejdaTicháčekMartenetVeberSlováček –BabkaTralmaksKlepiš – KusýJarůšekPytlík – JágrM. ProcházkaMelka (A) – Smoleňák (C), Sideroff, Vimmer – Bláha.

Hlava mu do téhle velikosti narostla po všech těch starostech, co má se zadupáním ruských sportovců pod povrch zemský.

Hašek na Hrad se zatím odsouvá, v tuto chvíli platí: Hašek na Kladno! Snad někomu ze soupeřových hráčů nerozmlátí o hlavu hokejku… Doufám, že mu pan Jágr do té doby angažmá nezruší, kdyby náhodou někomu vadilo jeho chytání в столице Российской Федерации…

Martin Kalous

6 KOMENTÁŘE

  1. Brázda je smrad z Fialova exkrementu (18:34). Brázda se svým IQ smradu z Fialova exkrementu (takové tady nikdo z příznivců iPortaL24 nemá) nás zase oblažil blábolem hodným Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla.
    Brázda máš to slabé, vaříš z protiruské antikomunistické vody. To víš, sportovci v rozbitém Československu mají strach o kariéru a o peníze a tak hrají protitiruské fašizoidní hry s Fialou a Rychetského Pětikoalicí a Pavlem a plivou na své zahraniční kolegy.

  2. Soudruzi máte aspoň jednoho českého hokejistu, který s vámi ještě drží proruskou basu? Asi sotva, zůstali jste, jak onen pověstný Jakešův kůl v plotě. 😀😀😀

  3. Jágr je dokonalý šašek, který spadl na úroveň dementa Haška, s jehož Naganem si už normální lidé v republice vytřeli zadnici. Sportovní modly v ČR nejsou žádné osobnosti, ale hlupáci, kteří to jen předstírají a lžou.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here