STAN jako Jednotné Rusko?

Díky 5demoliční vládě se Česko ocitlo blízko Rusku, kde není problém zavřít web nebo jej zablokovat, či dokonce zabít ty, kdo s vládou nesouhlasí.

Soud rozhodl, že zavírání tzv. prokremelských domén, ve skutečnosti webů oponujících Fialově vládě vládnoucí v putinistickém stylu, bylo v rozporu s evropským právem. Hlavní roli sehrál šifrující předseda STAN V. Rakušan, který svůj obdiv k V. Putinovi už vyjádřil megabillboardem na svém keramickém paláci na Letné.

STAN je strana srostlá s organizovaným zločinem, potírající dokonce lidská pravá svých členů. Nic na tom nezmění nastrkování méně kontroverzních lidí, než jsou pánové Gazdík, Polčák, Půta a Rakušan. Dana STAN Drábová nebo Danuše Cvach Nerudová totiž reprezentují stejný putinistický styl starostovské totality.

Jan Klán

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. ODS je zločinecká česká organizace.

    ❗️Náměstek primátorky Karlových Varů Petr Bursík čelí obviněním z korupce. Žalobkyně žádá pro člena ODS peněžitý trest ve výši 150 tisíc korun.

    📋„Na základě poskytnutí předem dohodnutého úplatku mezi oběma obviněnými ve výši 100 tisíc získal spolek City Triathlon Karlovy Vary v důsledku rozhodnutí a vlivu Aleše Pangráce veřejnou zakázku od zadavatele CzechTourism na marketingovou a propagační činnost spojenou s mezinárodním triatlonovým závodem, který spolek pořádal… Obžalovaný Bursík jako podnikající osoba přijal a proplatil fakturu vystavenou na pokyn obžalovaného Pangráce společnosti Clever ADS za právní poradenství při uzavírání smluv v oblasti inženýrských činností na částku 100 tisíc korun, ačkoliv věděl, že společnost mu takové plnění neposkytla a že se jedná o předem smluvený úplatek pro obviněného Pangráce za přidělení veřejné zakázky,” píše se v obžalobě.

    📌Uvádí se, že Petr Bursík byl s Alešem Pangrácem často v kontaktu a udržoval s ním přátelské vztahy. Petr Bursík je jedním z 12 obviněných v rámci korupční kauzy týkající se manipulace veřejných zakázek státní agentury CzechTourism.

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy