Home Názory Stěrače (ne)stíraj, houkačky houkaj…

Stěrače (ne)stíraj, houkačky houkaj…

…a normální lidi koukaj a valej oči do rozměrů, že ty Ušanovi jsou proti nim špendlíkové hlavičky. Na sobotním koncertu v Kyjevě musel Míša Kocáb kvůli poplachu do krytu (já už ani těm houkačkám nevěřím, že varovaly před skutečným nebezpečím…). Tam poskytl dramatický rozhovor nějakému slovenskému novináři, aby dali Ficovi co proto za jeho nedávný výrok, že v Kyjevě žádná válka není. Kocáb obvinil Fica, že tím, jak prozradil místo toho hudebního festivalu (slovenský premiér také řekl, že jeho konání je nejlepším důkazem toho, že v Kyjevě se neválčí), de facto navedl ruské rakety na konkrétní cíl.

Typický úkaz dnešní novinářské zvrhlosti, v našem případě vtělené do osoby onoho slovenského investigativce, se snažil dokopat Míšu k tomu, aby Fica označil za vlastizrádce. To z Kocába sice nevypadlo, ale ne že by nechtěl jako tak, ale že se nechtěl vyjadřovat ke Slovákovi.

Přitom místo konání festivalu oznamovala ukrajinská média a speciální web dlouho dopředu.

Pozvánka na festival v Kyjevě přímo na webu Pohody – včetně datumu, času a místa konání (zdroj: aeronet.news)

Hlavně že houkačky houkaj, jak nám pan Kocáb oznamuje. Ovšem stěrače mu před ksichtem nestíraj, jinak by totiž neměl tak zasviněný pohled…

Začínám se trochu bát, kam tohle všechno dospěje. Nenávist vůči Rusku skutečně nabývá obludných rozměrů, rozměrů, které aspoň mě děsí.

Ani tak moc nechytrý člověk, jako pan Kocáb, přece nemůže i navzdory oné nenávisti vypustit takovou hovadinu, kterou jsem před okamžikem citoval, když důkazy, usvědčující ho ze lži, jsou veřejně rozesety všude kolem. On však přesto obviní Fica, že vyzrazením místa konání té hudební šaškárny navedl ruské rakety na konkrétní cíl. Sice máme technické vymoženosti, o nichž se našim předkům ani nesnilo, ale duchovně žijeme tak primitivně, jako snad nikdy v minulosti lidstvo nežilo.

Jan Čech

2 KOMENTÁŘE

  1. Kecáb je komediant. Toto chce být českým prezidentem.
    Kecáb je hlavně tunelář privatizačního fondu TREND, kterému lidé svěřili své peníze. Tento nestoudný člověk se na jejich úkor obohatil; získal tak desítky milionů korun. Svého času běžel v ČR v České televizi pořad, ve kterém tento tunelář předváděl svůj dům, který si postavil za tyto peníze.
    Kecáb je kamarád válečného zločince Havla, což hovoří za vše.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here