Svět jde do p*dele

Nazvat někoho grázlem, to mi v dnešní době přijde normální. Ani nad tím moc nepřemýšlím. Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý grázl-gauner, grázl-gauner a možná že támhle někde vzadu sedí dva grázlové vedle sebe, což je jedno a totéž.

Grázl nebo gauner, jak chcete, je však pořád ještě člověk, aspoň jak to vidím já, ale říct o někom, že je zrůda, to považuji za vyšší level a nad tím sakra přemýšlím. Zrůda už totiž není člověk. Je-li jí generální ředitel amerického investičního domu BlackRock Larry Fink, posuďte sami. Za mě ANO. Tohle jeho vystoupení na Světovém ekonomickém fóru jsem si poslechl několikrát a velmi pozorně a potvrzují před chvíli vyřčené: Fink je ZRŮDA.

(překlad: aeronet.news)


Šéf mamutího investičního žraloka Larry Fink se rozpovídal o tom, že negativní ekonomický růst v rozvinutých zemích kolektivního Západu vlastně ve skutečnosti není vůbec na škodu, protože se ukazuje, že v zemích, kde klesá porodnost, se neuvěřitelně rozvíjejí prvky automatizace, robotizace, umělé inteligence a autonomních systémů, kdy stroje nahrazují lidskou práci. A právě díky tomu, že v dané zemi klesá porodnost, tak díky tomu se místní lidé nebouří proti tomu, když stroje nahrazují lidskou práci. 

Že to jde podle těchto zrůd na výbornou, ukazují i nejnovější data o stavu porodnosti v České republice. Loni se totiž u nás narodilo nejméně dětí za posledních dvaadvacet let a vyhlídky do nejbližších let nejsou vůbec optimistické, naopak – tento klesající trend bude rok od roku strmější. Globalistické zrůdy právě pro tento klesající trend a právě z těch důvodů, o nichž hovoří Fink, vytvořili ideální podhoubí. V prvé řadě se jedná o více než třicetileté mediální očkování takového životního stylu, jenž ze své podstaty vyloučil klasickou rodinu…, s tím je úzce spjat dravý »buzerantizmus«, »lesbicismus« a Danušin početně nekonečný »elgébetismus plus«.

Určitou roli sehrávají i obavy ze sociální nejistoty spojené s budoucností a rovněž fakt, že výrazně přibývá neplodných mužů a žen, což je podle odborníků do značné míry způsobeno prašivými vakcínami proti covidu – to byl ohledně cílené globální depopulace jeden z hlavních záměrů covidové pandemie. Jen pro vaši zajímavost – s neplodností se v ČR dle oficiální statistiky potýká pětina párů, které si přejí otěhotnět. Obrovské číslo… 

Civilizace se dnes nachází ve stavu, kdy se, obecně řečeno, technický pokrok ve Finkově pojetí tvrdě obrací proti ní, doslova ji hubí. Lidstvo překročilo hranici, která mu dovoluje existovat a všechno to, díky čemu existuje, považuje za překonané, zastaralé, zpátečnické, nepokrokové. Chce-li se lidstvo zachovat, musí nastartovat trend přesně opačný, než o kterém hovořila zrůda Fink.

Pro lepší pochopení v nadsázce řečeno – lidstvo se musí vrátit do prvobytně pospolné společnosti a začít tvořit – vlastníma rukama, vlastní hlavou, prací – matkou pokroku. Lidstvo si musí sáhnout zpět po všech těch činnostech, které byly odpradávna spjaty s umem a dovedností člověka. Musí najít takovou míru mezi člověkem a strojem (technickým pokrokem obecně), která ho neznelidští, která mu sice bude ku prospěchu, ale bude nad ní mít kontrolu – ne naopak, jak se děje dnes (zrůda Fink se tím ještě chlubí), že technika tvoří podobu novodobého člověka.

Že toto nemůže skončit jinak, než katastrofou, nemusím zdůrazňovat. Až se vše vrátí do té »nadnesené« prvobytné společnosti, vrátí se i tradiční rodina a budou se rodit děti. Přirozeně, anžto člověk bude zase člověkem. Dnes jím není, proto nechce děti. Svět se rozežral k prasknutí, nectí skromnost a pokoru. Přestal ctít PRÁCI. Svět si chce užívat, prací pověřil techniku. Svět jde do prdele, kam posílám i zrůdu Finka. Mějte krásný den a tu prdel mi, prosím, odpusťte. Nikam do slušna ho totiž poslat neumím.

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Pak je tu ještě označení někoho za vola. To podle mne přísluší těm, kteří vytrvale šíří nesmysly o obrovské škodlivosti vakcín, včetně těch proti covidu.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy