Home Názory Ukrajinská armáda je v…

Ukrajinská armáda je v…

Pro klasické neznalce to je informační bludiště…, pro neznalce, kteří nechtějí znát, vítané argumentační zpestření jejich mediálně vypěstované protiruské nenávisti…, a pro nás znalce učebnicový důkaz o zprofanované české mediální scéně.

Lidovky.cz, stejně jako všechny velké zpravodajské servery, se pustily do prognóz dalšího směrování ukrajinské armády po vyhazovu Zalužného. Zmíněné Lidovky zmiňují, že po Zalužném přichází velitel ze sovětské školy (Syrský je původem Rus, rodák nedaleko od Moskvy – pozn. iportaL24.cz), jenž má ukrajinské vojsko srovnat do latě. Jde o tu poslední část, o posledních pět slov (zvýrazněných tučně).

Kardinální potíž je v tom, že do té latě není co rovnat. Žádné ukrajinské vojsko v bojeschopném počtu, vyzbrojeno relevantní technikou, NEEXISTUJE. Poslechněte si, co o aktuálním stavu ukrajinské armády říká bývalý poradce Volodymyra Zelenského pro otázky národní bezpečnosti Alexej Arestovič. Začíná pěkně zostra: »Ukrajinská armáda je v prdeli…«

Zatímco české oficiální (dezinformační) servery spatřují v Syrském spasitele, lépe řečeno – pasují ho do role spasitele, který konečně zahubí Rusko, Arestovič si servítky nebere. Na konec položím zbytečnou otázku: Kdo myslíte, že má o stavu ukrajinské armády přesnější informace? Lidovky.cz nebo Arestovič?

Zdroj a překlad: aeronet.news

Jan Čech

3 KOMENTÁŘE

 1. ⚡️🇺🇦Na Ukrajině byl zatčen bývalý úředník ministerstva obrany pro podezření z krádeže téměř 1,5 miliardy hřiven (kolem 926 milionů korun), které byly určeny na nákup granátů pro Ozbrojené síly Ukrajiny.

  Sdělili to v kanceláři generálního prokurátora Ukrajiny s tím, že bývalý státní úředník může složit kauci.

  Podle zpráv místních médií jde o Olexandra Lieva, bývalého ředitele odboru vojensko-technické politiky, vývoje zbraní a vojenské techniky ministerstva obrany.

  📌Úředníci v srpnu 2022 uzavřeli smlouvu s Lvovským arsenalem na nákup velkoobchodní šarže granátů. Ministerstvo obrany převedlo peníze firmě a ta převedla část částky zahraniční firmě, která měla munici poslat, ale neučinila tak.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen‎

 2. Hitler nejdříve spoléhal na svou armádu, pak se upínal k zázračným zbraním a končilo to překotným divokým vyměňováním německých generálů.
  Se Zelenským podobnost čistě náhodná? Zelenský už je také ve fázi překotného divokého vyměňování ukrajinských generálů. A na Ukrajině se stále taky hajluje jako v Německu za 2. světové války. Konec Zelenského se blíží.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here