V Lipavském Mikuláši se bojuje za Česko

Neděle 17. 3. 2024, 14.45: »Ministerstvo zahraničních věcí trvá na tom, že volby v Rusku ve dnech 15. až 17. března 2024 neproběhly transparentně a demokraticky. Uskutečnily se během probíhající agresivní války proti Ukrajině a v podmínkách systematického potlačování ruské občanské společnosti, nezávislých médií a jakéhokoli náznaku opozice.«

Mně se na tom nejvíce líbí to »TRVÁ na tom«…, z toho jde až hrůza…, notabene vnímáme-li při tom dostatečně syrově, kdo v čele tohoto resortu stojí. Kolik takových slátanin jen za časů Lipavského bylo ze zamini už vypraveno a kolik ještě bude… Třeba se během pár hodin dočkáme i nějakého takového:

…jen o pár hodin později

»Ministerstvo zahraniční trvá na tom, že medvěd, volně pobíhající v Lipavském Mikuláši, signalizuje přímé ohrožení členského státu NATO stran Ruské federace. Speciální tým BIS, který se v minulosti vyznamenal např. profesionálním postupem při vyšetřování ‚vrbětických muničních výbuchů‘ nebo kauzy ‚kufříkového agenta s ricinem‘ již odhalil i jméno onoho medvěda – Sergej Anatoljevič Medveděv, agent GRU rodinně spřízněný s ruským premiérem Dmitrijem Anatoljevičem Medveděvem. Včera odpoledne o tom na společné schůzce v Černínském paláci informoval ředitel BIS Koudelka ministra zahraničí Lipavského. Bezprostředně po té aktivovala ministryně obrany Jana Černochová do bojové pohotovosti všechny tři startu schopné tanky a všechny dvě letuschopné stíhačky a náčelník Generálního štábu Řehka povolal na Letenskou pláň náctileté zálohy a generálu Pavlovi z toho spadla pečlivě šlechtěná bradka.«

Česká armáda vyráží do boje a vezme to takříkajíc šmahem – vypořádá se jak s medvědem GRU Sergejem Anatoljevičem, tak z jedné vody na čisto i se slovenským premiérem Ficem, který podle BIS o medvěda Medveděva Kreml sám požádal, což česká strana vnímá jako přímé ohrožení západních demokratických hodnot… V Lipavském Mikuláši se bude bojovat za Česko.

Úmyslně nepíši, že Řehka povolal do »ZBRANĚ« (není do kterých), a úmyslně píši na »Letenskou pláň«, kasáren nejsouce. To první prohlášení MZ k ruským prezidentským volbám je reálné, to druhé mojí novinářskou fikcí, přičemž ale z podstaty, hloubky myšlenky a vysokého stupně utajené debility není mezi nimi rozdílu – relevantní matematické znaménko mezi ně je »=« (rozuměj »rovná se«).

Pavel Votruba

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy