Vánoce končí, STOP slzám

Vánoční svátky spějí v konec, je konec oficiálního truchlení. Celé Česko doplakává. Tenhle titulek mě vždycky vytáčí do nepříčetnosti. Celé Česko pláče…, které hovado tohle vymyslelo…

Přiznávám se, já neplakal. Oficiální pláč, povinně naordinovaný právě na Vánoce, šel mimo mě. Nejsem cynik, a pokud ho někdo ve mně spatřuje, není to můj problém. Jen prostě nepřijímám, když ze mě někdo dělá vola a nutí mě veřejně ronit slzy. Že je takříkajíc truchlící poplach, poznám pokaždé, když média povolají do zbraně profi plačky, které roní na pokyn. Třeba paní Monika A. Ta je v pohotovosti imrvére. Už někdy od konce podzimu lkala, že na Vánoce bude bez dětí, poněvadž tak jsou s partnerem, s nímž samozřejmě nežije, domluveni a že s otcem dítek není řeč… Tentokrát se tohle obešlo bez onoho titulku, že CELÉ ČESKO PLÁČE, anžto Monika A. nebude pod stromečkem s potomky. Před Štědrým dnem si ovšem mediálně zatruchlila dostatečně, stejně jako třeba její hroutící se parťačka Eva F.

Zpitomělá populace se chytila na další návnadu. Ani ten nablblý kapr nesežere všechno… Studoval jsem to přes svátky hodně podrobně, přečetl a vyposlechl snad všechno, co ohledně toho bylo napsáno a natočeno. Všechny názory odborníků, žádných nýmandů ála kolínský Vít. Snad nejhojněji se tato odborná většina shoduje, že člověk na balkoně není člověkem, oficiálně identifikovaným jako pachatel. Všichni jsou také z oficiálně dostupných videí v šoku z verbální komunikace policistů a hlavně z naprosté nečinnosti, když člověk – budoucí prý pachatel, se jim na balkoně producíruje před očima (viz video), tu a tam zmáčknuv spoušť a strážci zákona, kteří dle ministra a prezidenta odvedli skvělou práci, se dohadují, zda po něm vystřelí. Nechci to dál komentovat, to video je dostatečně výmluvné. Opravdu, začínám se v téhle zemi bát. Těch, co nám vládnou.

Robert Fish

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Toto koluje po internetu, z něhož je to staženo. Jsou v tom dosud nezodpovězené otázky okolo střelby v Klánovickém lese:

    Řeknu vám jeden takový příběh co se nelíbí Rakušanovi. Byl jednou jeden Čech a ten se v Praze ujal jedné uprchlé Ukrajinky. Žili byli spokojeně až do doby kdy měli spolu dítě. Po dvou měsicích přijel do Čech její bývalý druh z Ukrajiny. Asi z fronty. A ubytoval se v okolí jejich domu. Mistní ho tam viděli. A ejhle. Ona je spokojená. Šel za jejím českým druhem s kočárkem kde měli jejich dítě a nahnal ho do lesa kde je oba zastřelil z 9 mm zbraně. A co teď? Vezme Ukrajinec zoufalou matku dítěte a unese ji zpět na Ukrajinu kde je nikdo nemůže najt. No Ukrajinci pendlují sem a tam bez kontroly. Se ženou je to těžké. Buď bude hodná nebo …. takže klídek. A samozřejmě o ní v Praze nikdo nic neví a ani Rakušan nemluví. Raději, aby se nikdo neptal, co matka mrtvého dítěte. Ehm…. Raději ticho…. No a potom co policie nic nedohledá, jasně hledali na ubytovnách atd. a nic, jen řekli cizinec….
    A ejhle vyskytl se znenadání student střelec Čech na škole…. No vida…. Je mrtev tak mu to prišijeme a bude klid. No a Rakušan může spát. Chudák mrtvý střelec ze školy už nic neřekne a my máme také klid…. Jen se lidé neptejte na žádnou mámu zastřeleného dítěte…. No a příběhu je konec.

    Sledujte @neČT24

    • Naši investigativní novináři a reportéři jsou zvyklí šťourat se do mrtě v každém kriminálním případě, který se v ČR vyskytne. Novináři obcházejí s kamerami a mikrofony všechny příbuzné, sousedy, svědky apod. dotyčného případu. Výsledky svých zjištění pak zveřejňují v televizním vysílání a na internetu. Toto se však neděje v případě dvojnásobné klánovické vraždy, kdy přišel o život otec a jeho miminko. Je ticho po pěšině. Ptám se tedy – kde je matka zabitého dítěte a manželka či družka zabitého muže a otce dítěte? Tito lidé někde žili, mají příbuzné, sousedy, svědky svého života atd. Na toto zatím ministr vnitra a policejní prezident nedali odpověď. Mám tušení, že odpovědi se nikdy nedočkáme, protože pravda by byla pro Fialu a Rychetského Pětikoalici nepříjemná a nežádoucí, aby se nezvedly v ČR nežádoucí nálady …… Nedoufám v pravdu v tomto prolhaném pokřiveném režimu v ČR.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy