Home Názory Velebnosti, jdu blejt…

Velebnosti, jdu blejt…

Že minulí i nynější polistopadoví politici, kteří si ukradli právo vládnout české zemi, jsou na tom s angličtinou těžce na štíru, není nic objevného. Debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček… akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva blbečci vedle sebe. Znáte, ne?

Výjimka ne výjimka, v našem případě je to šumafuk. My tu totiž nevyšetřujeme ztrátu třídní knihy, ale totální ztrátu soudnosti. Jistě, každý nemá talent na jazyky, a když bude takhle anglicky komunikovat prodavačka v nějakém obchodě na Národní třídě, nikdo ji za tu hrůzu vyšetřovat nebude. Když ovšem takovou hrůzu vydává za komunikaci v anglickém jazyce předseda vlády – v níže představeném příkladu na mezinárodní klimatické konferenci v Dubaji, měl být neprodleně zatčen a okamžitě vyšetřován.

Nechal jsem si jeho angličtinu přezkoumat od skutečných znalců, a aniž by se mezi sebou znali, předložili mně na chlup stejné závěry: Fialův projev v angličtině nemá s tou angličtinou, která se při těchto příležitostech automaticky předpokládá, společného zhola nic. Komunisty může vinit těžko, neboť k cizelování AJ měl k dispozici 34 let. Zřejmě se více věnoval studiu jazyka německého, aby lépe porozuměl a detailně pochopil jistě oprávněné požadavky přítele Bernda Posselta a přátel jeho přátel…

Myslíte, že svět nevidí, co za hlupáka reprezentuje Českou republiku? To jen domácí mainstream mu zepředu klečí u kolenou a zezadu… však víte, co – ale svět ho má za hlupáka. Prezentovat se na mezinárodním fóru s takto chatrnou angličtinou, to je hodno pouze primitiva. Jak by řekla, kdyby žila, moje babička – je to pakáž. Morální hnůj smrduté kvality.

Což před pár dny kromě mnoha dalších z téhle smečky předvedla majitelka ministerstva obrany Černochová. Tučný starosta z Ryjí zase řádil, nazvav Palestince opicemi a volaje po jejich vybombardování. I když tento příspěvek na X později odstranil – resp. po té, co se o obsah začala zajímat Policie ČR, Černochová ho stihla ohodnotit »líbí se«. Píše to seznamzpravy.cz, a ten přece nelže – cituji: »Záběry ranní střelby v Jeruzalémě jsou jednoznačné: Palestinci jsou opice. Regulérní opice. Nic víc,« napsal regionální politik ODS. Někteří novináři či politici se proti starostovi ohradili. Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) Novotného vyzval, aby svůj výrok přehodnotil. Naopak ministryně obrany Jana Černochová (ODS) výrok označila tlačítkem »líbí se«.

Zdroj: seznamzpravy.cz

Jo, panečku, tohle je sebranka všeho možného odevšad… Pane Bože, za co? Jeden žvatlá v Dubaji anglicky jako dítě ve třetí třídě, druhá zase schvaluje vyvražďování Palestinců a např. třetí se čtvrtou se pro změnu producírují po Izraeli v přilbách a neprůstřelných vestách. Mistr Troška jistě promine, že kradu, ale… »Velebnosti, jdu blejt«…

Tady už pokleslo úplně všechno. Jediný smysl dává čuník v chlívku a sklep plný brambor…

Jan Čech

2 KOMENTÁŘE

  1. Obdivovatel nacistů Pavel Novotný z ODS postavil v Praze-Řeporyje pomník nacistickým Vlasovcům, kteří v Sovětském svazu vraždili pro Hitlera v jednotkách německých SS.
    S Novotným se přátelí a nechává fotit a navštěvuje ho v Řeporyjích pětikoaliční prezident Petr Pavel a totéž předseda vlády Fiala z ODS a z Rychetského Pětikoalice.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here