Víkendová anketa aneb Kam se na mě hrabe Babiš

Nejen Babiš může skladovat kompra na Johana Lipavského. A propó, kam se na mě troškař Andrej hrabe… Já to zkusil taky, z veřejných zdrojů, resp. z jeho facebooku a sítě X. Na pohodu. Válí se toho všude, že jsem se ani ohýbat nestačil a i bál, aby tam na mě někde nečíhal nějaký LGBT+++++. Johanova parta k nim má totiž vztah, vysloveně teplý.

Třeba se tahle sbírka »komper« u soudu jednou šikne.Je to sice takové pel-mel, bez pevnější dramaturgie, ale on se s tím v budoucnu předseda senátu (nemyslím toho od Pepka Vyskoče, myslím senátu soudního) jistě se ctí popasuje – ještě bude rád, že tahle kompra má poskládané pěkně po kupě.

Protentokrát jsem dal přednost takříkajíc grafickému ztvárnění, aby to bylo aspoň vizuálně jakž takž jedlé, když obsahově se z toho žaludek sune do krku.

A bonus na závěr… s přáním voňavého víkendu, prvního to jarního aneb taky třeba Když absolutně nezáleží na tom, zda tím čím je, je rád. Prostě tím je. Tady tohle není o nějakých pocitech. To je syrové reálno. Tečka. Ten stín ho prostě dotváří, taková třešnička na dortu. A ti jejich plus, plus, plus… LGBT si ji určitě rádi slíznou. Fuj.

Pavel Votruba

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy