Víkendová anketa aneb O anti-

Předpona ANTI- značí PROTI, to pro osvěžení znalostí. Nově jsme »antiovali« cikány, máme anticikanismus. Novinky.cz z toho byly v rauši – už jen titulek je tutovou poukázkou do Bohnic: »Dárek pro všechny Romy. Vláda přijala definici anticikanismu« (proč ne antiromismu, když cikán se říkat nesmí? – ha?).

Nicméně ókáčko, bylo tohoto třeba – čestné a pracovité etnikum je nutno chránit před zlovůlí líné většiny (zejména důchodců, matek samoživitelek, invalidů, jednonohých a jednorukých… atd.), nadto proti bílým závistivcům sociálních podpor a dalších atraktivních vymožeností pro dříče chrabrých potomků někdejších kočovníků.

Dříve před nimi lidé na vesnici schovávali slepice, dnes se před nimi schovávají úřednice na sociálních odborech obecních a městských úřadů. Ovšem aby nedošlo k hrubé mejlce, jež k ní přímo svádí – tady určitě neplatí »slepice jako slepice«. Na to bacha, nechci mít oplétačky… Ale to jsem, více nechca než chca, takříkajíc sjel z hlavní silnice, čili odbočil, nebo naopak – více chca než nechca…? Nevím, i když trochu hajzlík jsem… Pryč od slepic. Zpět k anti-.

Takže buchar na kritiky cikánů bychom měli. Ať na věčné časy žije a na věky vzkvétá nerozlučné přátelství mezi demokracií a zhovadilostí.

anti- toho máme mraky: antikomunismus, antikoncepce, antibabiš, antitalent, antifašismus (no, tohle je aktuálně hodně hluboko zadupaný pojem), nebo třeba i antidepresiva či antibiotika atd. apod. – většinou indiferentního (obyčejného) nebo pak cíleně vyrobeného obsahu pod respirátorem demokracie, humanismu a zednářských l(ó)ží.

Anti- však vůbecnení blbá předpona, to tím při jednom vydechnutí neříkám. S anti- nám je, při dnešku zvlášť naléhavě, zapotřebí mnoho slovíček, pro něž je obsah dávno nalezen, jen jsou těhotné už dávno přes oněch symbolických devět měsíců – ne a ne porodit.

Co vy považujete za nejnaléhavější, tzn., aby vláda Muže s falešnými, takto nedioptrickými Heinrichovými brýlemi, přijala co nejdříve, nejlépe teď hned, včera již bylo pozdě?

1. antislovanismus (proti nepřátelům všech Slovanů)

2. antirusismus (proti nepřátelům Rusů, Ruska)

3. anti-el-gé-bé-tismus (proti narušitelům přirozených pohlavních pořádků)

4. antibuzerantismus (proti exekutorům ohavného pohlavního styku ON vs. ON)

5. antilesbicismus (proti ženám nematkám)

6. antifeminismus (proti ženám-mužatkám)

7. antisionismus (proti zablešení světa sionisty)

8. antihavlismus (proti zkultovnění demokratického zločince po 17. 11. 1989 s pořadovým číslem 1)

9. antiukrajinismus (proti Слава Україні, героям слава)

10. antikreténismus (proti všem kreténům, kteří bez opory v zákoně hanobí povrch české země)

Panečku, to by byl titulek – třeba: »Dárek pro všechny Rusy. Vláda přijala definici antirusismu.« To by Haška a Němcovou mr*lo a Vetchému by samy od sebe uletěly všechny drony…

Já vím, blouzním. Tak si o tom aspoň nechte o víkendu zdát. Možná se vám takový sen zadaří – konec konců pospat si můžete déle, času v limbu budete mít dostatek. Záleží na vás, jak se hecnete a namotivujete přes den, abyste si v noci mohli užít takovou představu. Ale bacha, nezbušte se Stalinovými slzami, abyste za úsvitu radostně nevítali v ulicích ruské vojáky… K tomu, že to zvládnete s grácií a ku vlastní potěše, vám snový víkend přeje

Pavel Votruba

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Soud v tomto režimu tvrdí (podle Čunka), že Cikáni nedokážou dobře hospodařit s penězi. Jestli tohle už není rasismus…
    Z celé země jsou Cikáni sestěhováváni k nám do Mostu. Z toho kouká pohroma. 😕

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy