Home Názory Víkendová anketa – Místo matek deset mužatek

Víkendová anketa – Místo matek deset mužatek

Pavel Votruba

Nechci být nefér vůči ani jedné z nich, některé matkami jsou, jiné nikoli. Ani nevím, zda ty, co matkami jsou, jsou dobré matky. Možná ano, možná ne – jak jsem už zmínil, nemíním jim křivdit a konec konců – jejich mateřství u nich doma mně hodnotit nepřísluší.

Dotknout se chci něčeho jiného (jich nééé, brrr) – jejich působení navenek, poněvadž dle mého mínění a životních zkušeností ony navenek tu přirozenou ženskost postrádají, některé z té níže jmenované desítky totálně. Čili vyzařuje z nich to »mužatkovství«. Více či méně z každé, z některých až hrozivě. Co ale platí na tuty – že totiž ani jedna z nich rodinu před prací neupřednostňuje, což je právě ten kardinální malér. Nejen jejich, samozřejmě. Celé společnosti, z níž byla rodina vůči ní silně podjatými soudci nekompromisně vyloučena. Do konce utkání…

Tak pojďme na tu vybranou desítku hodit analytické oko…

MARKÉTA Pekarová Adamová

miluje vůni dálek – naposledy nás příkladně, s dokonalou znalostí místní problematiky, reprezentovala v Ázerbájdžánu a Arménii, předtím statečně v neprůstřelné vestě a přilbě v Izraeli

koníčky: pletení a debilní výroky sypané z rukávu s každodenní pravidelností

JANA Černochová

miluje války a život v zákopech, ráda si obléká trička s neokoukanými potisky a zbožňuje drahá nakupování, hlavně ta, která nejdou z její kapsy

koníčky: modelařina, zejména vojenská technika (tanky, stíhačky) a sexuální odpudivost non stop na telefonu

DANUŠE Nerudová

miluje první, druhé, třetí pohlaví… – statečně se pere se svojí chytrostí, krásou a mladistvým vzhledem

koníčky: touha po Hradě

DANA Drábová

miluje všechno a všechny pod 140 cm, nesnáší všechno a všechny nad 140 cm

koníčky: radiační situace na Ukrajině

OLGA Richterová

miluje LGBT plus plus plus plus plus…

koníčky: četba, zbožňuje Foglara, nejoblíbenější kniha: Hoši od Bobří řeky

EVA Pavlová

miluje černoušky, pardon – Černoučky, neb je zastupitelkou obce Černouček

koníčky: kabáty a jejich převlékání (ten po Martě z akademie KG opatruje jako oko v hlavě, protože co kdyby…)

VĚRA Jourová

miluje Green Deal, LGBT+ a s tím související globální oteplování, alternativní zdroje a elektromobily

koníčky: protiruské a protipalestinské sankce

NORA Fridrichová

miluje 168 hodin

koníčky: fetišismus všeho protiruského, protipalestinského, protibabišovského, protikomunistického

EVA Holubová

miluje všechno, co teče a není to limonáda

koníčky: všechno, co teče a není to limonáda

SVĚTLANA Witowská

miluje Petra, protože Petr řídí Pavla

koníčky: láska taky k Pavlovi, protože miluje Petra, jenž Pavla vodí

Nemyslím, že bych některé z nich těmi charakteristikami křivdil. A co si myslíte vy? Myslíte, že tohle pořád ještě jsou ženy, notabene matky? Nechci ovlivňovat vaše rozhodování, ale abych se z toho nevyvlékl a šel příkladem… za mě ani jedna, za mě deset mužatek pod sebou od jedné do deseti.

Přeji vám klidný víkend a normálním pánům sobotu a neděli bez mužatek. S normální ženskou. Žena je to nejkrásnější, co na světě existuje, potud, pokud si nezačne hrát na chlapa. Pak to chytne do výrazu, zmužní a poslední by měla povinně zhasnout, aby na ně nebylo vidět. Nějak moc jsem se rozpovídal, což jsem už ani neměl v úmyslu. Končím. Mějte se fajn.

Pavel Votruba

5 KOMENTÁŘE

 1. Pan Votruba dnes skvěle mlátí hřebíčky po hlavičkách. Pravičáci a fašisti z toho šílejí. Ani jejich balzám v podobě čtení diskusí na Novinkách a Seznamu už jim nepomáhá a nezabírá zacelit šrámy z čtení v IPortaL24. Pane Votruba, dnes skvěle, zdravím.

 2. Hodnotové a postojové trendy v dezinformacích jsou jednoduše čitelné: démonizace liberalismu, odpor k genderové tematice a konzervativní rozdělení mužských a ženských rolí. Z nich už je jen krůček k misogynii, kterou tu v té nejubožejší formě předvádí vůči ženám, jež by některé mohly být jeho matkami, to výše píšící individuum, jehož jméno se mi příčí vyslovit. Dělá to opakovaně a zjevně mu to přináší uspokojení. Nic si to nezadá s ataky, kterým museli čelit Židé v nacistickém Německu.

  • „vyoraný myšinče-brázdiči“ Fašouni a v germáníi-kdo to zavinil….Kdo mění teď historii …
   Nebýt 26 000 000 životů ruského lidu ,kde by jsi se ocitnula narodil by jsi se vůbec!?
   „…Vrať se do hrobu…“

   • Typickým projevem abonentů dezinformačních webů, zvláště těch s nižším IQ je fakt, že své oponenty nazývají fašisty, aniž by znali přesný obsah tohoto slova.
    Všech, kteří padli za naši svobodu, ať už to byli Rusové, Ukrajinci, Američani a další si samozřejmě vážím. S těmi padlými Rusy, ale ti současní už nemají nic společného a není nejmenší důvod jim být za něco vděčný.

    PS: Pane jmm, příště bych doporučoval v psaném projevu trochu kultivovanosti. Pokud toho nejste schopen, raději mlčte. Je mi stydno i za vás.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here