Víkendová anketa – Od duševního hnutí v šestinedělí až do Senátu

»Potom říkal jednou jeden medik v kavárně ‚U Špírků‘, že padání vlasů zaviňuje duševní pohnutí v šestinedělí.« Kaštánkovi sice vlasy zatím nepadají, aspoň ne tolik jako onomu generálovi, kterého si Švejk dobíral v rychlíku Praha – České Budějovice, ale duševně hnout v šestinedělí s ním někdo musel. Fest und fest…

Ono asi ne nadarmo se říká, že když už nevíte co by, zbývá politika. Rusobijec po návratu z Moskvy podělal, nač sáhnul, »love« docházejí, a tak vzhůru mezi sebranku. Svůj k svému. Charakterově se mezi ně šikne, ba co víc, druhé housle rozhodně hrát nebude. Ty housle si chce vysloužit od TOP 09, a sice příští rok kandidaturou do Senátu. I Markét potvrdila, že o tom spolu rokují.

Že ON není normální ani trochu, že soudnost nevychytal ani jednou – tomu v prvé řadě napovídá nikoli snad ani, že chce senátorovat, ale v dresu koho. V dresu mančaftu, kterému hrozí přímý sestup z nejvyšší soutěže. Dokonce bez baráže. Vidno, že roli spasitele přijal – ať už rusobijeckou (Bůh ví, kdo se za tím jeho blbnutím skrývá, ale špitá se leccos…), tak tu novou, politickou = senátorskou.

Je to i varování pro rodiče a matky zejména, aby na své děti dávali v tom šestinedělí majzla, vytvářeli jim co nejharmoničtější prostředí a ušetřili je psychických stresů, čili aby s nimi nebylo duševně hýbáno. Cokoli se v tomhle období hne, má to následky i v pozdějším věku, čehož jest Kaštan zářným důkazem.

Proč leze do klece právě senátní a proč právě v dresu TOP 09? A co dalšího v této souvislosti stojí za úvahu? Co myslíte?

1. Vše, co v byznysu rozjel, stálo za zlámanou grešli (firma Dominátor, nápoje Smarty…), nepomohla ani trapná scénka se Smarty v Lajně, kdy je coby agent Detroitu nabízí v kanceláři havířovského zimního stadiónu trenéru Luboši Hrouzkovi a manažeru Kyselému. Prostě potřebuje prachy.

2. Někdo ze zákulisí ho za úplatu uvrtal do onoho rusobijectví, znaje žalostný stav jeho konta. Po důkladném tréninku na Twitteru a v Evropském parlamentu a ve stejně orientovaných médiích má nyní následovat fáze č. 2 = ostrý zápas = politické angažmá.

3. Nejen Markéta, ale celá topka jsou stejně pošahané jako ON, proto zrovna tahle partaj. Se spícím čestným předsedou z rodu Schwarzenbergů a druhým exunikátem v čele strany, panem dééépéééhááá…

4. Proč Senát? Proč ne Poslanecká sněmovna či Hrad? Protože Senát je vysloveně skladištěm (smetištěm zní lépe), kde následky onoho duševního hnutí v šestinedělí kvetou nejintenzivněji.

5. ON na bojišti protiruských výlevů předvedl, že umí, čeho všeho je schopen a že má ambice zdokonalovat se. A TOP 09 je zárukou dalšího rozvoje. Třeba nám na zimu uplete gólmanskou vestu proti Putinovi. Notabene – ani pletené betony či pletená lapačka nebo vyrážečka nemusí být k zahození.

6. Vystrčila sice rád nemám, přesto mu vzkazuji – pane předsedo Senátu, jste taky Miloš a jiného Miloše, Říhu, Kaštánek vyštval jako trenéra ze Spartaku Moskva. Dejte si bacha. ON je typický diktátor. Kdyby »pytlák« ještě žil, povyprávěl by vám.

7. Před dvaceti lety zbil soupeře při in-line hokeji, jistě si dobře pamatujete. Mají se jeho případní kolegové obávat o své zdraví už nyní? Jak jsem několikrát zmínil, to hnutí v šestinedělí muselo být velmi brutální. Nenávidíš Rusy podle mého receptu, tu máš hokejkou po hlavě.

8. Po Naganu křičel dav: »Hašek na Hrad!« Teď cítím smrad. Cítíte ho také?

9. Jako senátor by měl dost peněz, takže by se charitativně mohl začít zbavovat peněz, vydělaných během angažmá ve Spartaku Moskva…, aby netížily jeho mysl, když všechny pravděpodobně projel v byznysu. Překvapí nás splátkovým »moskevským« kalendářem na dobročinné účely?

10. Když může cvičená opice jezdit na kole, proč by ON nemohl být senátorem. Je pouze hloupý nebo spíš tou cvičenou opičkou nebo se přikláníte ke kombinaci obojího?

Přiklánějte se. Je dobré mít jasno. I ve věcech, které jdou mimo nás, byť v tomto případě ne až tak docela. ON chce kandidovat v Praze, tudíž minimálně Pražané mu mohou vystavit stopku a poslat ho zpátky na střídačku, či raději rovnou do kabiny. Praha je sice stát ve státě a Kaštanovo rusobijectví padne v hlavním městě na úrodnou půdu jako nikde jinde, nicméně pořád jsem ochoten doufat, že soudnosti nepozbyla zcela (ta Praha). Jste-li vy z Prahy, napomozte tomu. Třeba tím, že se zamyslíte nad touto anketou. Já vím, že se v šestinedělí nehnul sám, ale ani tahle nevina ho společenské nebezpečnosti nezbavuje. Zkuste na to myslet už teď, i když do voleb je pořád času dost.

Příjemný první srpnový víkend a v něm střízlivou mysl vám tradičně přeje

Pavel Votruba

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

 1. V pořadu Ptám se já – 🤦‍♂️Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek se zase pěkně ztrapnil. Během rozhovoru s moderátorkou se tak rozčílil, že málem spadl ze židle.

  Hokejisté, kteří hrají v Rusku, podle něj ohrožují jeho bezpečnost a bezpečnost jeho rodiny. Stát ho musí chránit a zakázat jim tuto činnost.

  🤡Volejte Chocholouška.

  Sledujte @neCT24 | 42TCen

 2. Jak vidno, proruské onuce dostávají od baťušky z Moskvy k Dominiku Haškovi naprosto stejné notičky. A redakce iportal24, která svoje proruské zaměření občas maskuje trapnými rádoby zasvěcenými sportovními komentáři, sem ta stejně pojatá lejna strčí během několika hodin hned 2x. Kdybych měl tu moc, Dominikovi bych doporučil, aby si sem přišel o sobě počíst. Tolik výkalů na jeho hlavu na cm2 od naprostých nul, to se jen tak nevidí.
  Dominiku, věřím, že podobné fekální bláboly Vás jen utvrdí, že jdete správnou cestou. V příštích senátních volbách Vám budu držet palce.

  • Brázda, ten Hašek si poznámky čtenářů na všech serverech na svoji hlavu určitě čte, takže už ví že je blb. Že je Hašek blbej a navedenej je nezpochybnitelné. Ruské rubly mu nesmrděly, když Haška platili Rusové. Teď mu rubly došly a tak se Hašek snaží někde finančně přisát; doufá, že se mu to podaří v Senátu, kde jsou stejní vyžírkové jako on, kteří tomuto státu dosud nic nepřinesli a nebyli mu nijak užiteční, takže to je to správné místo pro Haška. Hašek se svým nízkým duševním potenciálem a žádnými politickými kvalitami, kterými je jen plivání na Rusko, by byl v Senátu mezi svými. Doufám, že se Hašek do Senátu nedostane, ten protiruský vyžírka, kterému nesmrděly ruské rubly.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy