Vítejte, ukrajinští přátelé…

Dějí se věci vídané, dnes však většinou jen ty nevídané. Schválně, jak se zachováte, když někomu nabídnete nezištně pomoc, notabene ještě ke všemu na svůj úkor, to znamená, že si sám odtrhnete od úst, a ten dotyčný vás přesto nazve zkurvencem? Mírnější povahy ho odešlou kamsi a štědré pomoci učiní okamžitě přítrž, povahy prudší mu prostě a jednoduše na férovku jednu fláknou a jak se lidově říká – skopou ho do čtverečku.

Níže zveřejněné video nám do redakce zaslal jeden z našich čtenářů a doplnil k němu pár následujících vět.

»Pořád se ptám, odkud pramení narůstající averze českých občanů vůči ukrajinským přátelům? Jsou to přece milí a přátelští lidé, kteří si české bezbřehé pomoci hluboce váží, nezneužívají ji a taky ji dokážou náležitě ocenit. Video Ukrajince, kterému je Policií ČR vytýkáno, že jede svým vozidlem Volkswagen do centra města se třemi promile alkoholu v krvi, však odkrývá realitu. Česká policie, vědoma si náklonnosti české vlády vůči všem Ukrajincům, se tedy nechá poníženě urážet a jedná s opilcem v rukavičkách. Na druhou stranu ty policisty docela chápu, protože by taky mohli skončit bez prémií nebo s finančním postihem za neadekvátní chování vůči nevinnému občanovi a skončili by postaveni mimo službu – kdyby si, nedej Bože, na zásah Policie ČR onen Ukrajinec stěžoval.«

Věřte mi nebo ne, na tom nezáleží, ale tohle nedopadne dobře. Nechci na sílu zobecňovat, ale přesně takhle se jich chová většina. V čem to jen žijeme?

Robert Fish

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Zatím jsem se tady kupodivu setkal jenom se slušnými a pracovitými uprchlíky z Ukrajiny, Fiala by je dal za názory na tu válku zavřít.

  2. Ti lidé, kteří utíkají z Libye, Afganistanu, Ukrajiny, Sirie a pod utíkají proto, že se nechtějí podílet na MRZAČENÍ batolat, dětí, žen a mužů, kteří je brání. Nechtějí sloužit pánům těm , kteří je považují za psy, které poštvou na lidi a nechtějí se nechat ZMRZAČIT a zavraždit, nechtějí nechat mrzačit a vraždit batolata, děti, ženy a sebe. Měli bychom vzít na vědomí, že MIGRANTI z NATO, včetně Čechů, byli v Libyi , Afganistanu, v Iráku jsou v Sirii,.—Čech, Petr Krogman, převedl do svého vlastnictví 42 tisíc hektarů půdy na Ukrajině.
    „Více než 30 % venkovské půdy na Ukrajině patří společnosti BlackRock. Karpaty kácí Ikea. Všechny přístavy na Ukrajině patří Británii..BlackRock je banka v USA. Jejími akcionáři jsou , mimo jiné, další banky i mimo USA.
    Společnost MHP obhospodařuje 370 tisíc hektarů půdy na Ukrajině..Z 60% je majitelem Jurij Kosiuk, ředitelem je občan Australie,Rich. Podle DEZINFORMAČNÍCH webů ,zahraniční společnosti celkově na Ukrajině převedly do svého vlastnictví více než 2,2 milionu hektarů zemědělské půdy- z této půdy vytlačují ukrajinské domorodce tak, jako Evropané vytlačili Indiány nebo domorodce v Australii, na Filipínách, z Havajských ostrovů.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy