Home Názory Vyzvývám vás – nekandidujte do Evropského parlamentu!

Vyzvývám vás – nekandidujte do Evropského parlamentu!

Pavel Votruba

Příští rok budou volby do Evropského parlamentu. Jak si za moment vysvětlíme a zdůvodníme – volby do novodobé Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei (NSDAP).

Jako občan České republiky vás se vší vážností vyzývám – NEKANDIDUJTE, bojkotujte tyto volby mediálně kdekoli, kde dostanete prostor a na všech veřejných akcích, naskytne-li se k tomu sebemenší příležitost.

Teď si poslechněte aktuální, alarmující slova slovenského europoslance za stranu Republika, jejího předsedu Milana Uhríka. Obětujte pět a půl minuty svého času, neboť se jedná o zásadní a nesmírně závažné sdělení:

Znovu opakuji – VYZÝVÁM zejména všechny ty politické subjekty, jsouce v opozici vůči vládě, které se minimálně pronárodně a vlastenecky tváří (do hlav nikomu z nich nevidím) – stáhněte své již ohlášené kandidátky a volby do EP 2024 poctivě IGNORUJTE, BOJKOTUJTE, DEHONESTUJTE!

Nejsou-li vaším hnacím motorem tučné honoráře za vysedávání v europoslaneckých lavicích, tudíž kandidujete s úmysly čistými, chtíce fungování EP změnit, snažte se co nejrychleji z této kocoviny vystřízlivět. Evropský parlament je zcela bezkompetenční sbor, prachobyčejná žvanírna. I debaty štamgastů ve čtvrté cenové po desátém kousku mají větší vážnost.

Nicméně existence Evropského parlamentu zapotřebí je, to nepochybně. Potřebují ho globalisté k prosazování svých zločinných záměrů jako stafáž pro posvěcení oněch svinstev. Kandidovat do Štrasburku je jako skok do Macochy v naivní představě, že dopad na dno přežijete.

Řečeno jinými slovy – ONI, globalisté, jen potřebují obsadit šachovnici. Mít zmíněnou stafáž. Bez figurek se šachy hrát nedají a ONI je nutně potřebují, ty figurky. Na dámu, krále, věž, jezdce či střelce nedosáhnete, byť ONI vám budou tlouct do hlav, že právě vy jimi jste. Že jste těmi dámami, králi, střelci…, kteří mají vše ve svých rukou. Demokraticky, jak jinak, že? Každý europoslanec, bez ohledu na názorový směr, je pouhým pěšákem na oné šachovnici, jehož ONI obětují, kdy budou potřebovat, kdy se jim zachce. Potřebují jen jeho hlas a k němu si ho zavazují tučnými měsíčními odměnami.

Evropský parlament je novodobá NSDAP – o tom nemůže býti sporu. Ve jménu budoucnosti vás vyzývám: NEKANDIDUJTE! Prosím…

Pavel Votruba

3 KOMENTÁŘE

  1. Kdo vyzývá k bojkotu EU, chce nás dostat do pasti. Naopak: Více levicových hlasů pro kandidáty vlasteneckých stran a hnutí, to je teď zapotřebí.

  2. Tak tento článek Nekandidujte do EU zřejmě sponzoruje EU, aby se z ČR do Europarlamentu dostali jenom Piráti a TOPka. Vrchol hlouposti. Naopak Europarlament musí ovládnout takové strany jako AfG, Wilders, Le Penová atd. To je naše jediná záchrana.

    • Plny souhlas pane Hannigu !! Prenechat volne pole Bruselu a jeho privrzencum, nema absolutne logiku. Prirovnal bych to k 20.unoru 1948 kdy ministri podali demisi a prenechala tak misto vlade komunistu … co nasledovalo bychom si meli pamatovat provzdy.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here