Zákaz o ničem aneb O zkurvených Češích, dobytku, svíčkové, špekáčcích a i budoucí generaci

Představte si, že byste si k sobě domů nastěhovali fyzicky zdatného, zdravého, avšak totálně líného dospělého souseda v nejlepších produktivních letech, kterému se nechce dělat, a ještě nadto kromě něho živili ze svého i jeho početnou rodinu. Představa nepředstavitelná, viďte?

Že teď, jak píše aeronet.news, ukrajinské ministerstvo zahraničí vydalo dekret, že se s okamžitou platností zakazuje poskytování konzulárních služeb a vydávání dokladů všem Ukrajincům mužského pokolení ve věku od 18 do 60 let, s výjimkou dokladů k návratu na Ukrajinu za účelem narukování na frontu, to už mě nedojme. Ukrajincům sice postupně začnou propadat cestovní pasy a z hlediska mezinárodního práva nebudou mít ochranu ukrajinských úřadů, ovšem na samotný jejich pobyt v členských státech EU to vliv mít nebude, protože ten je řešen jinými doklady vystavenými evropskými zeměmi, pouze zkrátka nebudou mít možnost cestovat mimo prostor Schengenu.

Jinými slovy řečeno – mnoho povyku pro nic, jemuž pochopitelně dominují povykující tzv. česká média, opěvujíce statečnost Kyjeva, jenž je už v takové p*deli, že povolává i těžce nemocné muže, a my mu teď jakože máme tleskat za ten vydaný zákaz konzulárních služeb. Ovšem to za b), že to de facto na nic nemá vliv a že je tu budeme dál opulentně hostit, už páni novináři a paní novinářsky nesdělují. Oni spíš mezi řádky jako by říkali – podívejte se na ty chudáky, však oni nebudou smět na výlety mimo Schengen a vy, odporní dezoláti, jim nechcete pomáhat. Fuj.

Česká vláda (nejen ta – i všechny ostatní evropské, ale ta Fialova nejštědřeji) tu hostí tisíce a tisíce a tisíce fyzicky zdatných, zdravých, avšak totálně líných odvodu a boje schopných mužů a živí nejen je, nejen jejich rodiny – ona, tahle vláda, živí dokonce celou ukrajinskou zemi a dokonce dokonce (= dokonce na druhou) dříve či později vyšle bránit Ukrajinu i české vojáky. Místo těch, které tu živí.

Kyjev nyní verbuje na frontu doslova kriply (míněno bez urážky – viz video níže), zatímco ti, kteří by měli být v první linii, se tu ožírají, kradou, znásilňují a ještě nám nadávají do zkurvených Čechů (viz zde). A propo – ten vulgární, zchlastaný Ukrajinec z toho videa v uvedeném odkazu je přesně ten typ, který měl dnes válčit v zákopech nebo zaslouženě oddychovat v hlíně, to je fuk – na každý pád nemá a nikdy neměl co pohledávat v České republice.

Chápete to? Vy chováte hovězí dobytek, necháte si ho utéct z ohrady a místo pravé svíčkové nakrájíte do omáčky špekáčky z Lidlu, a potom tomu uprchlému dobytku vzkážete, že mu zakazujete pít vodu z potoka, aniž byste věděli, kde se to čtyřnohé hovězí momentálně nachází. A nadto pak budete škemrat u souseda o tu pravou svíčkovou, nejlépe zadarmo, poněvadž vy jste ti chudáci, kterým se rozprchl dobytek – že vlastní nedbalostí kvůli chatrné ohradě a nepřítomnosti voltů v drátech, to už samozřejmě zamlčíte.

No, a takhle my si žijeme v roce 2024. Budou-li kdy nějaké budoucí generace a budou-li mít hodnotu, tomuhle prostě neuvěří.

(překlad aeronet.news)

Jan Čech

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Mají rozum, že se nechtějí nechat zabít v cizím zájmu. Až padne banderovská diktatura a skončí válka, pak budou moci být repatriováni.

  2. Ti lidé, kteří utíkají z Libye, Afganistanu, Ukrajiny, Sirie a pod utíkají proto, že se nechtějí podílet na MRZAČENÍ batolat, dětí, žen a mužů, kteří je brání. Nechtějí sloužit pánům těm , kteří je považují za psy, které poštvou na lidi a nechtějí se nechat ZMRZAČIT a zavraždit, nechtějí nechat rzačit a vraždit batolata, děti, ženy a sebe. Měli bychom vzít na vědomí, že MIGRANTI z
    NATO, včetně Čechů, byli v Libyi , Afganistanu, v Iráku jsou v Sirii,.—Čech, Petr Krogman, převedl do svého vlastnictví 42 tisíc hektarů půdy na Ukra jině.„Více než 30 % venkovské půdy na Ukrajině patří společnosti lackRock. Karpaty kácí Ikea. Všechny přístavy na Ukrajině patří Británii..BlackRock je banka v USA. Jejími akcionáři jsou , mimo jiné, další banky i mimo USA.
    Společnost MHP obhospodařuje 370 tisíc hektarů půdy na Ukrajině..Z 60% je majitelem Jurij Kosiuk, ředitelem je občan Australie,Rich. Podle DEZIN FORMAČNÍCH webů ,zahraniční společnosti celkově na Ukrajině převedly do svého vlastnictví více než 2,2 milionu hektarů zemědělské půdy- z této půdy vytlačují ukrajinské domorodce tak, jako Evropané vytlačili Indiány nebo domorodce v Australii, na Filipínách, z Havajských ostrovů.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy