Home Názory Zdá se, že samolibý premiér Fiala zcela zdráv ještě není

Zdá se, že samolibý premiér Fiala zcela zdráv ještě není

Fialova vláda již bezmála dva roky provokuje občany a dále štěpí společnost. Události posledních dní ukazují, že ve vládním asociálním kurzu se nic měnit nebude. Fialovy zdravotní potíže započaté po jeho skončeném předrahém africkém turné za peníze daňových poplatníků, zřejmě budou déletrvajícího charakteru.

Nasvědčuje tomu další z jeho nepovedených výroků, kdy na tiskovce vlády k chystané stávce 27. 11. prohlásil: »Tuto konfrontační politiku odbory mají prakticky od nástupu naší vlády.« Pokud by byl premiér Fiala zcela zdráv, pak by již dávno předal bossovi odborů, »aspeňákovi« Středulovi bramborovou medaili (z úsporných důvodů) za jeho dosavadní podporu vládní devastace našeho státu. Realizace vládní politiky, spočívající ve vyhladovění veřejné služby a znehodnocování financí občanů na úkor všestranné pomoci Ukrajině, včetně vyhazování desítek miliard korun ročně pro naši armádu v podobě nákupu amerických zbraní v době, kdy náš největší »spojenec« USA s financováním konfliktu začíná mít problémy.

Současný stav společnosti za dva roky vládnutí nynější prozápadně směřované vlády samolibého premiéra »Nutelly« zapříčinil, že poddaní přestávají býti oddaní, začínají zlobit, stále více občanů naráží na pomyslné dno.

Nedávno nám premiér vyslal jeden ze svých mnoha signálů, a sice něco o »Restartu ČR«. Pokud to bude v duchu předvolebních slibů typu »Změna, které můžete věřit«, pak bude jen otázkou času, kdy občané pošlou tuto vládu předčasně na smetiště dějin.

Podobou skutečného restartu by se mohl Fiala inspirovat u slovenského premiéra R. Fica, se kterým absolvuje v pátek 24. 11. společnou návštěvu v Praze. Říká se, že každá rada je drahá. A tak místo restartu našeho státu je pravděpodobnější následný profesůrkův rekondiční lázeňský pobyt ve sponzorované Barmě.

Miroslav Kavij

2 KOMENTÁŘE

  1. Fiala štěpí společnost? Spíš se ji snaží sjednotit. Proti sobě. Tak jako se to svého času podařilo Humanitárnímu Bombarďákovi.

    Ovšem ten Středula, to je vážně žluťák jak fík.

  2. V Československu v roce 1989 řvali studenti máme holé ruce, teď v roce 2023 řvou obyvatelé zničeného Československa máme holé prdele.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here