Čínské i zahraniční firmy se neustále přihlašují na veletrh zaměřený na dodavatelské řetězce

Po otevření online registrace na druhý ročník veletrhu China International Supply Chain Expo (CISCE), který se bude konat koncem letošního roku, podepsalo podle Čínské rady pro podporu mezinárodního obchodu (CCPIT) závazek vystavovat na této akci již více než 90 čínských a zahraničních společností.

Rada, která je zároveň hostitelem akce, uvedla, že během první fáze zahraničních roadshow se propagační aktivity pro druhý ročník CISCE nedávno uskutečnily v zemích, jako je Malajsie, Singapur, Japonsko, Mauricius, Etiopie a Egypt.

Uvedla, že bude i nadále organizovat různé propagační aktivity a zvát čínské i zahraniční společnosti a odborné nákupčí k účasti na CISCE 2024.

Podle hostitele se druhý ročník CISCE bude konat od 26. do 30. listopadu letošního roku. Bude zřízeno pět hlavních segmentů pro odvětví čisté energie, chytrých automobilů, digitálních technologií, zdraví a života a zeleného zemědělství a výstavní plocha pro služby dodavatelských řetězců. Během veletrhu budou uspořádána speciální fóra a zároveň se budou konat akce na podporu investic, navazování obchodních kontaktů a uvádění nových produktů na trh.

Veletrh CISCE je otevřenou mezinárodní platformou, která integruje odvětví prvotní, druhotné a následné produkce, propojuje malé, střední a velké podniky, podporuje spolupráci mezi průmyslem, akademickou sférou a výzkumem a usnadňuje interakce mezi čínskými a zahraničními podniky.

Prvního ročníku CISCE, který skončil 2. prosince 2023 v Pekingu, se zúčastnilo více než 500 čínských a mezinárodních podniků. Podle údajů z webových stránek veletrhu bylo na akci podepsáno více než 200 dohod o spolupráci a prohlášení o záměru v hodnotě přes 150 miliard jüanů (asi 21 miliard amerických dolarů).

(Xinhua)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy