Parmelin: Multilateralismus je nezbytný pro globální prosperitu

Globální rozvoj vyžaduje účast každé země, bez ohledu na její sílu nebo velikost, a podpora multilateralismu je nezbytná pro společnou prosperitu, řekl švýcarský federální radní Guy Parmelin, rovněž vedoucí federálního ministerstva pro hospodářské záležitosti, vzdělávání a výzkum země v exkluzivním rozhovoru pro China Media Group.

Švýcarsko, ačkoli je malá země, je domovem ústředí mnoha mezinárodních organizací a hraje klíčovou roli v mezinárodní spolupráci, poznamenal oficiální představitel. Společná prosperita by měla zapojit všechny země do společné výstavby, zatímco protekcionismus představuje hrozbu pro blahobyt lidí ve světě, dodal Parmelin.

»Švýcarsko je malá země a stejně jako jiné malé země těží z multilateralismu. Komunikace s mezinárodními organizacemi, jako je Světová obchodní organizace, je velmi důležitá, protože i malé země mohou hrát svou roli, i když nemají moc velkých ekonomik nebo velkých táborů Pro svět je nesmírně důležité, aby se všechny země podílely na globální prosperitě,« řekl Parmelin.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy