Si Ťin-pching: Je třeba neochvějně následovat cestu finančního rozvoje s čínskými charakteristikami a podporovat vysoce kvalitní finanční vývoj v Číně

16. ledna dopoledne se na čínské Ústřední stranické škole (Národní správní škola) konal speciální seminář o podpoře kvalitního finančního rozvoje pro vedoucí kádry na provinční a ministerské úrovni.

Generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny, prezident státu a předseda Ústředního vojenského výboru Si Ťin-pching pronesl na slavnostním zahájení důležitý projev, ve kterém zdůraznil, že cesta finančního rozvoje s čínskými charakteristikami nejen následuje objektivní zákony moderního finančního rozvoje, ale má také svébytné vlastnosti, které jsou vhodné pro národní podmínky naší země a jsou v podstatě rozdílné od západního finančního modelu. Musíme posílit naši sebedůvěru a pokračovat ve zkoumání a zlepšování v praxi, abychom tuto cestu nadále rozšířili.

Slavnostního zahájení se zúčastnili členové Stálého výboru Politbyra Ústředního výboru Komunistické strany Číny Čao Le-ťi, Wang Chu-ning, Ting Süe-siang a Li Si a viceprezident Chan Čeng. Slavnostnímu zahájení předsedal člen Stálého výboru Politbyra Ústředního výboru Komunistické strany Číny Cchaj Čchi.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy