Srážky pomalu ustanou, zbytek víkendu bude přát venkovní aktivitám

V průběhu dnešního a zítřejšího dne můžeme nadále očekávat proměnlivé počasí. Již dnes odpoledne ale postupně začnou ustávat srážky, vyplývá z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Dnešní ráno začne převážně oblačným počasím s občasnými přeháňkami. Teploty se budou pohybovat kolem 15 až 18 °C., dopoledne se tak ještě bude hodit deštník nebo pláštěnka.

V odpoledních hodinách dojde k postupnému zlepšování počasí. Oblačnost se začne částečně rozpouštět a srážky ustanou. Nejvyšší denní teploty dosáhnou příjemných 22 až 25 °C, což je ideální pro venkovní aktivity. S postupným ubýváním oblačnosti se také očekává více slunečního svitu.

Večer bude mírně oblačný, bez výrazných srážek. Teploty klesnou na 16-18 °C. Mírně oblačné nebe slibuje klidný závěr dne bez nepříjemných meteorologických překvapení.

Zítřejší ráno bude polojasné až oblačné, s místní možností přeháněk. Teploty se budou pohybovat kolem 17 až 20 °C. Občasné přeháňky mohou zkomplikovat ranní plány, ale většinou se očekává příjemné a čerstvé počasí.

Během odpoledne bude převládat polojasné počasí, místy až skoro jasno. Teploty vystoupají na 25 až 28 °C. Večer bude pokračovat v polojasném trendu, s postupným ochlazováním na 18-20 °C.

(cik)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy