Tygří padesátiny! Pouze začátek, to hlavní teprve přijde!

Předseda strany DOMOV (Demokracie – Odpovědnost – Morálka – Odvaha – Vlastenectví) David Tygr Ploc dnes v sídle strany v pražské Sarajevské ulici oslavil padesátiny. Spolu s ním blahopřáli přítomní i místopředsedkyni Michaele Teyrovské, která měla polokulaté životního jubileum tři týdny předtím.

Vzhledem k tomu, že Ploc jako celoživotní sportovec žije zdravě a nepije alkohol, mezi dárky nebyly lahve takzvaně lahodného moku či pálenek, zato nechyběli tygři ve všech odobách – od nafukovacích po plyšové.

Druhé jméno daly Plocovi bojové sporty. »V roce 1994, kdy jsem začal s kickboxem, byla možnost sdělit světu, že Tygr je mým milovaným zvířetem. Tenkrát začala doba přezdívek, bylo to nejen o rozvoji bojových sportů, ale i podobném příslušenství. Pomohli jsme tenkrát s Lubošem ‘Pitbulem’ Šudou a Pavlem ‘Hakimem’ Majerem udat směr přezdívkám v bojových sportech. Dnes si již každý říká ťuťu či ňuňu, protože je to moderní, ale já u své lásky k tygrům zůstal a jméno si oficiálně vybojoval na matričním úřadě,« prozradil Ploc v nedávném rozhovoru pro iportaL24.cz.

Dnešní oslavu, na níž nechyběly ani předsedkyně ČSSD – Česká suverenita sociální demokracie Jana Volfová, moderátorka a bývalá europoslankyně Jana Bobošíková či ekonomka a bývalá členka Rady České televize Hana Lipovská, si užil, ale o svém věku vtipkoval. »Padesát let? To není pravda, to je sprostá pomluva. Dneska se tomu říká dezinformace,« žertoval Ploc. Dodal ale, že se cítí v nejlepší kondici i v nejlepší politické formě pro to, aby spolu s dalšími členy spolku Nespokojených vytvořil silnou levicovou alternativu v České republice. To hlavní má tedy teprve přijít!

(pk)

FOTO – iportaL24.cz/Marcela Špičková

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy