Voliči pětidemolice půjdou k volbám určitě, vyzývá koalice STAČILO!

Komunistická strana Čech a Moravy vyzvala své voliče na svých oficiálních stránkách k účasti ve volbách do Evropského parlamentu a k připojení hlasu koalici STAČILO!, kterou tvoří kromě KSČM i Svobodní demokraté – Sdružení nezávislých, Česká strana národně sociální a osobnosti.

»V pátek 7. června od 14.00 do 22.00 a v sobotu 8. června od 8.00 do 14.00 proběhnou volby do Evropského parlamentu. Přestože k fungování Evropské unie má KSČM dlouhodobě řadu výhrad, jsou tyto volby za současné situace stěžejní. Jsou nejen referendem o míru, ale i vyjádřením odporu k asociální vládě Petra Fialy a mohou výrazně oslabit jeho pozici před volbami do Poslanecké sněmovny PČR,« napsala KSČM, která zdůrazila, že díky tomu, že se straně podařilo spojit levicové a vlastenecké síly a vytvořit koalici STAČILO!, zvažuje její volbu téměř 14 % voličů. Strana k tomu dodává výzvu: »Připojte svůj hlas a řeknete jasné STAČILO! i vy. Jděte k volbám, voliči pětidemolice k nim půjdou určitě!«

Jedničkou STAČILO! je předsedkyně komunistů Kateřina Konečná, která obhajuje svůj mandát, dvojkou pak odborník na zdravotní právo Ondřej Dostál, trojkou právnička a mediátorka Jana Turoňová a čtyřkou místopředseda KSČM Milan Krajča.

(pk)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy