Home Pel mel Věda a příroda Astrolog předpovídá: Letošní únor bude hodně dramatický!

Astrolog předpovídá: Letošní únor bude hodně dramatický!

ve své novoroční předpovědi na rok 2024 astrolog (ale především spisovatel, moderátor a zpěvák) Richard Sacher naznačil, že únor bude dramatickým měsícem. »V životě mnoha lidí se odehrají zásadní životní změny. Pro někoho to bude začátek nového a lepšího života, pro řadu lidí však nastane zásadní zvrat k horšímu. Lze očekávat ještě více útoků – ze strany psychopatů, sexuálních delikventů i teroristů. Zároveň se někteří z nás stanou terčem dobře promyšlených podvodů. Současně dojde k mnoha zásadním soudním rozhodnutím,« tvrdí.

Hodně výrazná konstelace – podle Richarda – začala několik dní před lednovým úplňkem, který vyvrcholil 25. ledna. »Slunce se ocitlo v konjunkci s Plutem a iniciovalo se tím období fatálních změn, které se týkají mnoha lidí. A koho se to netýká až tolik, ten vidí, co se děje v jeho okolí. Jde však o to, že aktuální konstelace agresivně cílí i na Českou republiku, tudíž se odehrává řada změn v souvislosti se zákony a opatřeními na našem území. A jak jste si jistě ráčili všimnout, přibývá i nejrůznějších útoků ze stran psychopatů a obecně duševně chorých lidí,« vysvětluje Richard Sacher, který se astrologií zabývá již mnoho let a který má na svém kontě spoustu úspěšných předpovědí, především v oblasti osobních horoskopů.

Novoluní často svádí k sebevraždě

»V noci z 9. na 10. únor vyvrcholí novoluní, které bude ve znamení prudkých zvratů, včetně zdravotních. Ty se budou týkat zejména jedinců, kteří budou mít právě narozeniny, plus minus několik dní okolo. Nudit se nebudou ani Býci narození mezi 5. a 15. květnem a Lvi narození mezi 8. a 18. srpnem. A do značné míry ani Štíři narození kolem 12. listopadu. Kdo trpí přecitlivělostí, nesmí propadnout depresím!

Silná konstelace zavládne přímo na Valentýna. Tam půjde především o to, co jsem psal v úvodu. Značně opatrní by měli být jedinci narození cca mezi 14. a 23. dubnem. Konstelace je spojená také s démony, mezi něž se řadí alkohol, drogy, hazard, promiskuita a s ní spojené pohlavní choroby, podvody a podobně. Mladým lidem narozeným v těchto dnech se může snadno stát, že – třeba i nečekaně – tzv. podepíší smlouvu s ďáblem. A ti, co už s démony bojují, budou mít v polovině února právo poslední volby. Buď porazí zlo v sobě, anebo se vydají na cestu do pekel, z níž už patrně nebude návratu…«

Koho čeká obrat k lepšímu?

»Postavení planet v polovině února pravděpodobně potrápí také jedince narozené kolem 22. července a 24. října. Nejakčnější budou lidé narození kolem 20. ledna. Vzhledem k tomu, že astrologie je značně složitá, konstelace se zásadně dotkne také těch, kteří se narodili ve zcela jiných dnech, ale zato mají karmickou souvislost s uvedenými daty. Někteří jedinci se začnou chovat jako smyslů zbavení a budou nebezpeční pro svoje okolí. Jiní se pro změnu stanou jejich obětí… Ale abych jenom nestrašil – dny kolem Valentýna mohou být zásadním obratem k lepšímu například pro Váhy narozené kolem 25. září, dále pro začátek Blíženců, přelom Štíra a Střelce a také Ryb a Berana. Není třeba se o nic snažit – osud se postará sám…

Ke konci měsíce nastane úplněk, který vyvrcholí 24. února. Ten donutí k zásadnímu rozhodnutí první třetinu Ryb, Blíženců, Štíra a Panny. Může se to týkat práce nebo soukromí, záleží na minutě a místě narození každého jedince. A abych nezapomněl – únorová konstelace se ve zvýšené míře zaměří rovněž na partnerské vztahy. Řada z nich bude odsouzena k zániku, nebo naopak k trvalému upevnění,« zakončil svoje povídání Richard Sacher.

(koz)

FOTO – archiv Richarda Sachera

3 KOMENTÁŘE

  1. I bez astrologie je jisté, že nejpozději krátce po 24. únoru budou muset dojít k zásadnímu rozhodnutí všichni ti, kteří si ještě před začátkem platnosti změn v předčasných důchodech podali žádost o uznání nároku na předčasný důchod.
    Žvanilové se různí v názorech, zda jít do předčasného důchodu hned, nebo až později za nevýhodných podmínek již platného zákona, případně to dotáhnout až do řádného důchodu, bude-li v té době ještě nějaký vyplácen.
    Vyvěští pan astrolog, co bude výhodnější? Jít do předčasného důchodu? Nebo pracovat téměř do smrti a dívat se, jak vláda země „ve stavu nouze“ na mém důchodu ušetří miliony, které rozdá formou dotací jiným, kteří si z ně pořídí tepelné čerpadlo (další žrout předraženého proudu do baráku), nebo zrekonstruují dům, zatímco já budu chodit do zaměstnání a vydělávat jim na to, nebo zkrátka na vše, co se zrodí v hlavě lidoveckého traktoristy nebo v centrálním mozku lidstva v Bruseli (nejspíš na další válečné tažení proti Rusku, nebo na nesplatitelné dluhy Ukrajiny vzniklé v uplynulých desetiletích, za které se zaručila EU (nejprve ústy pana prezidenta nám připomíná, abychom rychle přijali euro).

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here