Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Stíhačky do kabelky?!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Stíhačky do kabelky?!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Souboj svobodných s hloupými diktátory se rozjíždí na plné obrátky. Sotva se vzpamatujeme z výroku inteligenta agenta Pavla o nutnosti přijmout euro, kterému se většina národa odmítavě vysměje, máme zde další plivnutí na český národ. Jedna z nejvíce nenáviděných západních loutek vyvine obrovské úsilí, aby urychlila destrukci naší ekonomiky a opět nás více přiblížila válečnému šílenství. Černochová měla původně podepsat nákup stihaček F-35 někdy v březnu. Rozkaz zněl ale jinak…

Nejsem psychiatr, a tak nemohu přesně diagnostikovat stav této ministryně války, o které zlý jazykové tvrdí, že vypadá jako dvojnice Marfušky z oblíbené ruské pohádky Mrazík. Domnívám se ale, že slavný dr. Chocholoušek by ji rád uvítal na svém pracovišti. Touha po válce je tak silná, že musí nosit v kabelce modely tanků. Ne, to skutečně není typická česká žena, a omlouvám se našim krásným a milým českým ženám a dívkám za to, že jsem v jejím případě použil slovo žena. Naše česká žena totiž miluje děti a svoji rodinu, a proto pro své nejbližší chce to nejlepší. Ne tak Černochová!

Nechme stav této osoby, která si poprvé v životě díky dosazení do funkce ministryně války uvědomila svoji důležitost, odborníkům, a pojďme na tygří fakta. 150 miliard za 24 stíhaček F-35, s provozem se dostáváme na více než 300 miliard! Částka za nákup (150 miliard) by stačila skoro na 8 let valorizace důchodů. Té valorizace, o kterou byli naši nejpotřebnější připraveni touto vládou. Tímto plivnutím na důchodce stát ušetří 19 miliard ročně. První stihačky, které nepotřebujeme, dostaneme nejdříve v roce 2031, tedy až za 7 let! Tady je naprosto unikátní ta rychlost s ohledem na nutnost zbrojení, o níž stále slyšíme od této prozápadní vlády. Nepřítel fialové vlády (my žádného nemáme) bude tak v případě nutnosti požádán, aby s konfliktem trochu posečkal.

Naši důchodci však čekat nemohou, potřebují žít a dožít v klidu a komfortu, který si za svůj celoživotní přínos zaslouží. Priorita západních poskoků však není český občan, ale záchrana americké ekonomiky. Strýček Sam vnucuje své zboží všude, kde nejsou politici schopni hájit zájmy občanů, pro které pracují. Pravdou ale je, že ne všude přistoupili na záchranu americké ekonomiky, a na druhou stranu jsou země, které stejný válečný produkt získali mnohem levněji. Prostě kdosi nařídil a Černochová jen poslechla rozkaz, tak jako v případě podpisu obranné (totalitní) spolupráce, kterou nás odevzdala končícímu válečnému stroji strýčka Sama.

A můj postoj či řešení levicové koalice, kterou připravujeme? Po odchodu fialových smlouvu okamžitě napadneme a zrušíme i za cenu úhrady smluvních pokut. Předpokládám, že po návratu Donalda Trumpa se budeme schopni lépe dohodnout. A i kdybychom zde měli ušetřit byť jen pouhou korunu oproti nákupu, tak se to rozhodně vyplatí. Protože pokud zde budeme mít zbraň, která je schopna jaderného útoku, je to pro českého občana bezpečnostní riziko. Znovu zdůrazňuji, že my občané české země žádného nepřítele nemáme! Pokud si ho vytváří fialová vláda, tak ať si jdou válčit sami! Jednou z priorit každého politika by měl být mír!

Nebojte se pravdy, ta je v tomto případě jasná. Západ chce zbrojit a válčit, my Slované ne! A ministryně zbrojení a války ať si nosí v kabelce, co chce, tanky či stihačky, a třeba se jednou i uzdraví…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

2 KOMENTÁŘE

  1. Platit Černochová osobně nic nebude, ale bude od Fialy inkasovat odměnu, nebo provize za obchod se zbraněmi. A drobné to nebudou, protože to je obchod za mnoho stamiliard, takže v této relaci bude Černochová a lidé z vlády včetně Fialy a spol. inkasovat odměny a provize.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here