Home Domácí Bez vojska český národ ubránit nedokážeme, vyzývá Národní proud

Bez vojska český národ ubránit nedokážeme, vyzývá Národní proud

Národní zájmy jsou to jediné, čím můžeme zastavit destrukci naší země z rukou globalistů. A tak požadavek Národního proudu je velmi jednoduchý – spojit lidi našeho národa. Uvedl to v nejnovějším vysílání této iniciativy, která si klade za cíl změnit politický systém v České republice, její hlavní představitel, publicista Václav Hrabák.

»Víme moc dobře, že cestou politických stran žádnou skutečnou změnu neuděláme. Všichni také víme, že zásadní změny neuděláme ani peticemi, demonstracemi, výzvami. Také víme, že jako národ stojíme proti velké finanční a zdrojové přesile. Globalisti – což není úplně správný termín, ale budu ho pro zjednodušení používat, a je tím myšlena jakási chiméroidní krakatice vytvořená z Evropské unie, NATO, WHO, Sorošovců, Aspenistů atd. – mají u nás pod palcem mainstreamová média, řídí vládu, prezidenta, ovládají i soudnictví a zdravotnictví a postupně infiltrovali vzdělávací systém,« upozornil Hrabák.

Jediné, co proti tomu lze postavit je podle něj národ. »Nic jiného v rukách nemáme. Ale není to vůbec málo. Spojení odhodlaných lidí je obrovská síla, kterou nemůže zastavit vpodstatě nic. A proto je také vynakládáno velké preventivní úsilí, aby žádné skutečné občanské hnutí nevzniklo. Ale nesmíme něco takového zaměňovat za sametovou revoluci v roce 1989. To je i jedna z příčin zklamání a otrávení lidí po demonstracích v roce 2022. Samotný plný Václavák nic nezmůže, a nezmohl ani v roce 89. Sametová revoluce totiž nebyla revolucí, ale pokojným řízeným převratem, který připravovaly již dávno dopředu tajné služby, a demonstrace byly pouze divadlo pro veřejnost,« píchl do vosího hnízda Hrabák.

»To, co nyní vytváříme samozřejmě není jednoduché. Už jen z toho důvodu, že kolem sebe vidíme, že se zatím žádné efektivní spojení lidí za poslední desítky let nepodařilo vytvořit. O spojování lidí mluví všichni, ale ve skutečnosti se nic takového neděje. Tedy jak to vytvořit? Český národ je velmi vynalézavý, inteligentní, přizpůsobivý, dokonce i statečný. To, čeho máme ale málo, je národní cítění. Máme smysl pro národní kulturu, ale přesto nemáme silného národního ducha. Národní duch se u nás probudí nejvýše na pár dní během hokejového mistrovství světa, a to ještě pouze pokud postoupíme alespoň do čtvrtfinále. Vidíme to na příkladu eura. Čtyři pětiny lidí v naší zemi chce zachovat Českou korunu. A existuje několik skupinek proti přijetí eura, ale vidíme nějaký efektivní odpor ve společnosti? Nevidíme. A loutky ve vládě jsou klidně schopni mluvit o tom, že by se mělo schválit započetí přístupových procesů, protože žádný reálný odpor ve společnosti nevidí,« připojil.

Vyzval ke spolupráci lidí bez ohledu na skupinky a bez ohledu na to, jestli zrovna jedna skupinka nemluví s druhou. »Ať každý dál pracuje se svými skupinkami na konkrétních, třeba politických cílech. Ale společně musíme pracovat na něčem mnohem důležitějším. Vytváření komunity, která bude prosazovat národní zájem jako celek,« řekl Hrabák. Národní zájmy jsou dle něj to jediné, čím lze zastavit destrukci naší země z rukou globalistů. »A tak požadavek Národního proudu je velmi jednoduchý – spojit lidi našeho národa. Ale spojit lidi ne pod nějakým politickým programem. Ne pro nějaké složité konkrétní sofistikované vize, kterých může být nepřeberné množství. Spojit lidi pro jednu jedinou myšlenku. A tou myšlenkou je změnit náš politický systém tak, aby zamezil provádění zločinů proti našemu národu. Aby zamezil politikům provádět vlastizradu přímo před našima očima. Současní vládní politici samozřejmě nejsou beztrestní, i když si to myslí, a v budoucnu budou tak jako tak postaveni před soud,« konstatoval.

Dále zmínil nutnost změnit Ústavu. »A to nejde bez podpory politických stran v parlamentu. Znamená to tedy, že máme dělat politickou stranu? Ne! My jako národ musíme donutit politické strany k tomu, aby změnu ústavy samy chtěly. My musíme vytvořit takovou společenskou sílu, že jednotliví politici, aby nemuseli chodit kanálama, budou ochotně hlasovat pro změnu systému,« řekl Hrabák a dodal, že k těmto změnám je potřeba vytvořit organizaci.

»To s čím se na vás obracím je, že potřebujeme vytvořit vojsko. Bez vojska národ český ubránit nedokážeme. Ale není tím myšleno vojsko se zbraněmi ubližujícími lidem. Netvoříme vojsko k prolévání krve, krev našich slovanských bratří bohužel prolévá Černochová a spol. Jednou z našich nejdůležitějších zbraní jsou informace. Proto také Rakušan všechno, čeho se bojí, označuje za dezinformace. Oni se totiž skutečně bojí. A právem,« připojil.

Národní proud plynně navazuje na iniciativy Zachraňme náš stát a Stávkový výbor. Již v úvodním prohlášení představitelé NP uvedli, že »odmítají systém politických stran, který způsobil postupnou destrukci naší země, a chtějí takovou změnu politického systému, díky níž budou přímo voleni důvěryhodné osobnosti s morální integritou, jež bude možné při neplnění svých povinností odvolat, a kteří budou aktivně pracovat na co nejrychlejším ukončení loutkové pětikoaliční vlády a nastolení vlády nové, která se bude odborně a s péčí řádného hospodáře starat o naše společné věci.«

(pk)

2 KOMENTÁŘE

  1. ČR je okupovanou kolonií některých kapitalistů-především některých bankéřů, obchodníků, velkostatkářů-mimo jiných i etnických feudálů a některých dalších kapitalistů z původního paktu NATO. Koloniální správu vykonávají, i pro ostatní kolonizátory, vlády USA a také vlády Britanie . Občané ČR tedy, jako oběti kolonizátorů, vojáky nepotřebují a také je nemají-vojáci slouží kolonizátorům – podívejme se na historii Indie, Tibetu, Barmy a dalších kolonií Britanie nebo na kolonizaci Filipín a Havajských ostrovů, Panamy kolonizátory z USA.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here