WHO je pekelná organizace, která řídí všechny zločiny, říká iniciátor Mezinárodního dne poškozených očkováním

Třetí červen je den, kdy patří vzpomínka všem, kteří zaplatili zdravím či životem za »očkovací teror, a to nejen covidový«. Uvedl to v rámci dnešního Mezinárodního dne poškozených očkováním přední český homeopat a občanský aktivista Václav Hrabák, jenž je považován za jednoho z iniciátorů tohoto »svátku«, který se následně rozšířil po celém světě.

Mezinárodní den poškozených očkováním vznikl před osmi lety v době, kdy se poškození po očkování týkalo zejména dětí. Následně nabyl aktuálnosti zejména v souvislosti s očkováním proti nemoci covid-19 v době celosvětové pandemie v letech 2020-2022. Národní a mezinárodní organizace ho navíc doplnily akci Zapal svíčku za včeličku (Light a Candle for the Vaccine-damaged). Za svůj tento den pojaly například Francie, Velká Británie, Irsko, Itálie, Nizozemí, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Uruguay a USA.

»Pro mnoho lidí to byl okrajový problém, který se téměř nikoho netýkal. Vždyť lékařům by nemohlo uniknout, že děti jsou po očkování celkově nemocnější, že mají problémy s mentálním vývojem. Že se po očkování může rozvinout problémy autistického spektra, epilepsie či jiná neurologická onemocnění. Nyní však již všichni (kdo chtějí vidět) vidí, že naše civilizovaná vyspělá západní medicína je schopna dopustit takové věci, jako píchání experimentálních genetických látek dětem, kterým nehrozí žádná rizika z onemocnění. Zjistili jsme na vlastní kůži, že medicína je schopna přinutit lidi dusit se a poškozovat si zdraví něčím, o čem bylo postupně zjišťováno, že nemá žádný významě měřitelný pozitivní efekt, zatímco těch negativních přibývalo geometrickou řadou,« řekl Hrabák a zmínil především tzv. dobu covidovou. »Tato západní medicína řídila život v našem státě, likvidovala živnostníky, ničila výuku i duševní zdraví dětem ve školách, omezovala nás v elementárních potřebách. A to jen za tím účelem, aby šikanou a vydíráním přinutila lidi si do svého těla vstříknout něco, co může neodhadnutelně poškodit lidské zdraví,« nechal se slyšet Hrabák, který se dokonce stal předsedou Společnosti pacientů s následky po očkování.

»Ukrajinsko-ruský konflikt najednou všechno přikryl pod mlžný opar tak, že to skoro může vypadat, jako by byl očkovací teror minulostí. Mnoho lidí také předčasně zbytečně zemřelo v době, kdy byly známy léčebné postupy proti viróze, ale nesmělo se o nich mluvit. Nebo zbytečně zemřelo následně po užití experimentální látky, jenže prokázat souvislost úmrtí s touto látkou téměř nelze. Protože? No přeci medicína, která vše řídí,« dodal.

Mezinárodní den poškozených očkováním se tak pro něj stává velkým dnem smutku a piety za všechny, kteří zaplatili svým zdravím, životem, ale i duševními či ekonomickými problémy, kvůli opatřením ve jménu očkování. »Zapalme dnes v pietě svíčku za všechny poškozené očkováním a společně si přejme, ať v nás vzroste síla se vzepřít očkovací diktatuře. Protože ti, kteří se snažili a snažit se opět budou nás pokořit nemají to nejdůležitější. Totiž pokoru, lásku a spojenectví. Pokud odvahou a láskou propojíme naše srdce, nebudou mít nad námi pražádnou moc,« vyzval Hrabák.

»Děti na celém světě jsou každým dnem ohrožováni dětským očkováním, které je u nás dokonce povinné a které souvisí s obrovským nárůstem imunologických a neurologických problémů, jako například pozastaveným vývojem, řečovými vadami, poruchami autistického spektra atd. Po vlně covidového očkování jsme svědky nárůstu náhlých úmrtí mladých lidí, jsme svědky epidemie nárůstu rakoviny, což přiznává stále více běžných lékařů, jen se o tom bojí mluvit veřejně. A všechny tyto zločiny řídí a koordinuje WHO, jejíž zkratka zřejmě vznikla z anglických slov World Hell Organization. Nesmíme dopustit, aby tato pekelná organizace dál škodila nám a našim dětem,« připojil Hrabák.

Třetí červen však současně považuje za den naděje. »Protože si mnoho lidí uvědomilo, jaká hra se tady vlastně hraje. Že nejde o záchranu zdraví a životů. Že je to špinavý obchod s lidmi, že jde o peníze a moc bez ohledu na jakékoliv následky. A že pokud by znovu přišli z vlády, z ministerstva zdravotnictví a nebo z WHO s čímkoliv podobným, je naší povinností se tomu postavit. Vůbec již nejde o nás samotné, ale o budoucnost našich dětí a celé naší země,« dodal Hrabák.

Vystoupení z WHO se dokonce objevilo v programech některých politických stran a koalic. Z těch, které kandidují do Evropského parlamentu, akcentují opuštění této instituce především PRO – Jindřicha Rajchla a koalice ALIANCE ZA NEZÁVISLOST ČR – proti přijetí eura!, kterou tvoří Aliance národních sil (ANS), Bezpečné ulice, Čistý kraj, Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS), Národní demokracie (ND), Rozumní a Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa a politická strana Hnutí PES.

Václav Hrabák je nejen předním českým homeopatem a zakladatelem homeopatické školy Universum homeopathicum, ale také občanským aktivistou. V poslední době se vymezuje především vůči pětikoaliční vládě Petra Fialy (ODS), globalistickým elitám, ale i válce. Angažoval se v projektech Zachraňme náš stát, Stávkový výbor či naposledy Národní proud. Ten svolal několik úspěšných akcí protestujících proti odvezení korunovačního kříže do Německa.

(pk)

Související články

10 KOMENTÁŘŮ

 1. A já si naopak myslím, že kdyby v tu dobu už bylo čím očkovat, mohl to taťka přežít o něco déle… Ale nezmění to nic na mém názoru, že je hrubě de*ilní do krve se hádat, jestli se mělo proti covidu očkovat nebo nemělo – prostě kdo se rozhodl, že se dá očkovat, tak se tak rozhodl a kdo se rozhodl neočkovat se, rozhodl se a hotovo. Proč to nesmyslné debatování kolem toho?
  A s tou hexavakcínou má pravdu Janakama!

 2. Moje manželka má už 6 měsíců kašel a nikdo nezjistil proc. Domnívám se, že proto, že mě neposlechla, a nechala se 3x očkovat. A stejně loni ve finále ten covid chytla…

  • Pro nikoho už snad nemůže být žádným tajemstvím, že očkování proti COVID-19 mělo chránit proti těžkému průbehu nemoci. Když se pohybujete mezi nakaženými, COVID-19 samozřejmě chytit můžete úplně stejně jako neočkovaný. Proto lidé, kterým se mnozí vysmívali, varovali před tvrzeními různých odborníků (občas i s velmi vysokým vzděláním), že je rouška zbytečná. Proč to dělali, nevím, ale vím, že většinou za vším stojí peníze. V přeplněné MHD rozhodně rouška či respirátor zbytečné nejsou, ale na vánoční besídce byť jen s jedním přítomným nezodpovědným kolegou, v nich asi po celou dobu nevydržíte.
   Ani se vší svou představivostí si nedovedu představit, jak by očkování mohlo způsobit kašel. Vaše domněnka, či podezření, je ze všech možných příčin kašle ta nejnepravděpodobnější. Pokud lékař nezjistí příčinu kašle, může to být ta lepší z možných zpráv.

 3. Pro mne to “okrajový problém” není. Zemřela mi na covid moje teta, jejíž dvě děti jsou antivaxeři. Mámu nejenže nedali očkovat, ale chodili si s ní každý večer zahrát pexeso. Dcera přitom pracovala ve školce, kde se nakazila a přinesla covid domů. Syn, v invalidním důchodu (na hlavu), mi před tím neustále posílal hromadné maily o tom, jak je očkování škodlivé a jak nesmyslné je zavírání škol. Všechno mé vysvětlování bylo marné, pak přišel osudný telefonát, “hele, umřela mi máma”. Léčili ji prý čajíčkama od léčitele či homeopata, pak zavolali sanitku. Ta už ji ani nevzala (asi plné nemocnice), takže se mému debilnímu bratranci máma udusila doma. Nikdy si neuvědomil, jak je blbý (já bral ohled na jeho city a neřekl jsem mu nic, i když se to ve mě bouří dodnes). S hromadnými maily si dal na několik měsíců pohov, ale dnes je vesele šíří dál a hádám, že bude volit někoho z v článku vyjmenovaných, které nemohu než označit za zcela bezohledné zrůdy.

   • Ministerstvo zdravotnictví až do března 2024 (včetně) zveřejňovalo vybrané indikátory stavu a šíření epidemie a denní souhrn testů na COVID-19.

    Z nich mimo mnoha jiných informací plyne například to, že za posledních 6 měsíců, po které Ministerstvo zdravotnictví tyto indikátory zveřejňovalo (tj. od 1. října 2023 do 29. března 2024) v ČR na COVID-19 zemřelo 666 osob.

    Od 20.5. do 3.6. umřelo v ČR na COVID-19 podle hlášení krajských hygienických stanic 21 osob (nula až sedm denně).

 4. To je omyl! Hexavakcina pomohla vymýtit řadu chorob, na které nasi předkové umírali. Je mi lito, ale k tomuto dni se zkrátka odmítám připojit.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy