Globalisté si mnou ruce, rakovina je na vzestupu

Zatímco ožralí mistři světa z druholigového šampionátu se na Staromáku polévají pivem a řádí jak smyslu zbavení (moc hezky to vyjádřila Radka Třeštíková: »Přijde mi teda úsměvné, že občané národa, co mají ve všech diskuzích obvykle plnou hubu morálky, společensky vhodného chování, vyjadřování a odívání, se klaní klukům, co si ožralí lejou na pódiu pivo na hlavu. … Umíte si představit, že by společnost tolerovala, nebo dokonce adorovala podobné chování třeba u holek, co vyhrály tenisovou čtyřhru na Wimbledonu? Že by přijely za svými fanoušky úplně na šrot, lily si z poháru pivo na hlavu, vyřvávaly na pódiu, že jsou první, no a coooo ty pi*o, a pak si tam nechaly přivézt svoje děti, aby ukázaly, že nejsou jen sportovkyně, ale taky mámy, a že rodina je na prvním místě?«), v Praze jednají ministři zahraničí členských států NATO, jak zabít Rusko a oteklý traktorista projektuje dnešním pětadvacetiletým odchod do důchodu v sedmdesáti, skutečné, aktuální, vážné problémy jsou v tak husté mlze, »že aj vtáci chodia pešo«, jak kdysi pravil legendární sportovní komentátor Karolko Polák.

Podle posledních oficiálních údajů totiž začal prudce růst počet diagnostikovaných rakovin na 100 000 obyvatel. Graf má průkaznou vypovídající hodnotu.

Zcela se ztotožňuji se zakladatelkou a předsedkyní hnutí Naštvané matky a znamenitou blogerkou Evou Hrindovou, která právě v reakci na dané téma před pár dny napsala, že buď jsou lidé po covidu víc vystrašení a chodí častěji k lékaři, více se pozorují, mají větší strach, a i celková společenská situace nahrává obavám, nebo se stalo něco, co skokově mohlo zdravotní stav lidí zhoršit. Tady připadá do úvahy jediná věc, která zvnějšku zatížila imunitní systém lidí v určitém období. Očkování mRNA vakcínami.

Co má blíž k pravdě, nebudu vám vnucovat. Udělejte si názor sami. Aby se vám přemýšlelo s více argumenty, aeronet.news koncem loňského září napsal: »Lidé po celém světě začínají v důsledku očkování proti covid-19 umírat na úplně novou skupinu rakovin, které se vyznačují neuvěřitelně agresivním nástupem a především rozvojem přímo ve 4. stupni onkologické fáze, tedy v tzv. terminální fázi rakoviny, kdy už nemá smysl prakticky ani chemoterapie. Americký onkolog a výzkumník v oblasti rakoviny Dr. William Makis bije na poplach kvůli náhlému nárůstu ‚turbo rakoviny‘, což je termín, který byl nedávno vytvořen pro neuvěřitelně rychle rostoucí rakovinu zjištěnou u osob očkovaných vakcínou proti COVID nemoci. Veškeré informace o turbo rakovině jsou v posledních týdnech cenzurovány na všech sociálních sítích, s výjimkou Twitteru a několika alternativních platforem.«

Tečka.

Jan Čech

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy