Žena upozornila na »osobu s penisem« v dámské šatně. Byla za to vyhozena z fitness klubu

Ženě z Aljašky bylo zrušeno členství v Planet Fitness poté, co na začátku týdne vyfotila v jedné z dámských šaten této posilovny »muže s penisem«. K incidentu došlo v provozovně ve Fairbanksu. Žena se při vyprávění o tomto zážitku uvedla, že se v ženské šatně holí osoba označující se jako »queer LBG«, informoval server Fox News Digital.

Společnost Planet Fitness pro Fox News Digital potvrdila, že žena porušila pravidla týkající se pořizování fotografií a/nebo videí v šatně, což mělo za následek ztrátu členství.

»Jako domov zóny bez odsouzení je společnost Planet Fitness odhodlána vytvářet inkluzivní prostředí,« uvedl v prohlášení pro Fox News Digital šéf společnosti Planet Fitness McCall Gosselin. »Naše zásady nediskriminace na základě pohlavní identity uvádějí, že členové a hosté mohou využívat zařízení posilovny, která nejlépe odpovídají jejich upřímné, vlastní nahlášené pohlavní identitě. Člen, který zveřejnil příspěvek na sociálních sítích, porušil naše zásady týkající se mobilních zařízení, které zakazují pořizování fotografií osob v šatně, což vedlo k ukončení jeho členství.«

Patricia Silvová uvedla, že v pondělí přišla do posilovny a v dámské šatně viděla »muže s penisem«, jak se holí. »Právě jsem vyšla z Planet Fitness a na dámských toaletách se holí muž,« uvedla v prvním z několika videí, která o incidentu zveřejnila. »Uvědomuji si, že když chce být ženou, tak se jí stane. Miluji ho v Kristu, je to duchovní bytost, která má lidskou zkušenost. Nelíbí se mu jeho pohlaví, tak chce být ženou. Ale není mi příjemné, když se holí v mé koupelně.«

Ve videu zveřejněném ve středu Silvová řekla, že tam byla dívka, která »mohla být 12 let stará… v ručníku trochu vyděšená, že v její šatně je muž, který se holí«.

Silvová dodala, že dotyčný se identifikoval jako »queer LGB«, a proto se domníval, že »má právo tam být«. Společnost Planet Fitness v e-mailové výměně s Fox News Digital identifikovala dotyčného jako transsexuála. Doplnila, že si dotyčného vyfotila, protože »měla pocit, že jsem v nebezpečném prostoru«.

V zásadách společnosti Planet Fitness se uvádí: »Pokud vznikne vážná obava nebo významná pochybnost o bona fides statusu/identity transgenderové nebo nebinární osoby, kterou může člen týmu vyjádřit, řeší s ním své obavy. Pokud diskuse s členem nevyřeší vážné obavy nebo pochybnosti, může si klub vyžádat externí důkazy o tvrzené genderové identitě člena. Pokud se potvrdí, že člen jedná ve zlé víře a neoprávněně tvrdí genderovou identitu, může být požádán o odchod a jeho členství může být ukončeno.«

Společnost Fox News Digital se společnosti Planet Fitness zeptala, zda transgenderová osoba porušila nějaké zásady, na což posilovna neodpověděla. Ve vlákně komentářů na Facebooku však Silvová uvedla, že Planet Fitness »umožnila muži v šatně zůstat členem«.

Silvová uvedla, že jí ve středu ráno z posilovny zavolali a oznámili jí, že jí zrušili členství. »Planet Fitness se zastává spíše muže v dámské šatně, muže s penisem, než dítěte v rohu s omotaným ručníkem,« řekla Silvová.

(cik)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy