A jéjej… Musí se šlápnout na ohryzek Babišovi!

Ano, a jéjej… Babiš (ANO) atakuje 40 procent, a přesně jak se říká malým dětem, aby se zklidnily – jste nějak moc rozjeté, musí se velmi důrazně šlápnout na ohryzek Andyho rostoucí popularitě, která se už bezmála nadpoloviční většiny dotýká. Ono se tím pádem šlape hlavně po ohryzcích občanstva, neboť to ve stále větším počtu (aktuálně 67 %) volá po konci války na Ukrajině tak zvaně za každou cenu, rozuměj bez toho, že by Ukrajina zvítězila.

Když jsem tu někdy před čtvrt rokem predikoval Babišovu hnutí těch dnešních skoro 40 procent, bylo lehce na třiatřiceti procenty. Nyní už ale uliční základní zednářské buňky bijí na poplach, poněvadž těch 50 a více procent není pro ANO při nynějším devastačním tempu Fialovy sebranky vůbec nereálné a klidně někdy koncem jara by si na ně mohlo sáhnut. To už se pak těžko přetěžko falšují volby o tolik, když by polovina+ stála za Andrejem. Jasně, zfalšovat ONI umí všechno, ale tohle procentuální manko by se pak po volbách dost těžko vysvětlovalo. A jestli ONI nemají něco rádi, jsou to komplikace. A tohle by byly. Nemalé.

Proto se startuje diskreditace Babiše. Jistě jste zaregistrovali to jeho kompro na Lipavského. Podivné na tom je, že ho prásknul skoro spolustraník, jakýsi Jan Rovenský, ekologický aktivista, jenž coby nestraník za ANO (!!!) sedí ve výboru pro životní prostředí a limity těžby města Litvínov. On se totiž o to kompro na Lipavskéhbo měl postarat jiný Jan Rovenský, takto Babišův poradce. Expremiér se podle všeho překliknul a aféra, která se tolik hodí, byla na světě. A hned, že Babiš jede po Lipavského dětech a manželce, přičemž dotaz jen zněl, zda Lipavský má děti a Andrej to vysvětluje tak, že se ministra zahraničí chtěl zeptat, zda by své děti poslal do války – k tomu logicky potřeboval vědět, zda ty děti má, jinak by onen dotaz postrádal smysl, že? Jiný úmysl mu prokázán nebyl.

Ale tohle podstatné není, byť na těch dětech se mainstream a vládnoucí šlechta budou nyní fest točit. Kdo chce psa bít, hůl si najde – oni si ji tentokrát ani hledat nemuseli, Babiš jim ji nevědomky doslova naservíroval na stříbrném podnosu. Pokud se vše událo tak, jak nám mainstream servíruje. Jinak řečeno – takové materiály si na sebe politici sbírají běžně, mnohem brutálnější, a všichni jsou s tím ok.

Tohle je ovšem jiná situace. Jde o Babiše. Čapí hnízdo ho do kriminálu neodneslo, hledají se jiné varianty, jak neproamerického AB zlikvidovat. Že ho Lipavský bez jediného důkazu označí za pacifistické bezpečnostní riziko země (sic!), což je de facto to samé, jako kdyby ho nařknul ze spáchání trestního činu vlastizrady, tomu tahle pomatená země aplauduje.

Závěrem ještě otázečku: Umíte si to představit? – v Bílém domě Trump, ve Strakově akademii Babiš s padesáti jedním procentem vítězných hlasů, na Slovensku Fico, v Maďarsku Orbán… – a jistě by se ještě někdo někde přidal… To fááákt nechceš. Teda já jo, voni ne…

Robert Fish

PS: Za sběr kompro materiálů na majitele a redaktory tzv. dezinformačních webů by třeba takový Rakušan v normální slušné společnosti seděl. Nesedí, ministruje vesele dál. A pak Babiš zaúkoluje svého poradce, aby mu zjistil, zda Lipavský má děti, a kdyby dneska žil kat Mydlář, měl by okamžitě fušku…

Související články

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Dnešní fízlové a práskači žalují Fialovi a Rychetského Pětikoalici a Pavlovi když někdo nemá provládní názory a nesouhlasí s podporou války na Ukrajině. Po takovém udání Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel zahajují politické procesy k potlačení nežádoucích myšlenek a názorů. Nikdo dnes nesmí hovořit o míru a ukončení války na Ukrajině.

  • Je nutno cenit si každého, kdo za socialismu pomáhal chránit ekonomické zájmy ČSSR, i ve spolupráci s bezpečnostními službami státu.
   Jediný kdo hospodářské zájmy státu nechránil byli poflakující se disidenti, kteří na sebe vzájemně práskali tajným službám v ČSSR. Taky hned v roce 1989 briskně zmizely spisy StB na válečného zločince Havla a jeho kamarády disidenty. Proč asi?

 2. Dnes je to v českých televizích přehlídka českých válečných zločinců, kteří oslavují zavlečení našeho státu do útočného agresivního spolku NATO.

 3. Ukrajinský nacismus a dodávky zbraní na Ukrajinu mají v ČR ochotné slouhy a podporovatele – Pavel, Černochová, Fiala, Rychetského Pětikoalice, Babišovo ANO.
  Voják tělem i duší, jak sám sebe stále charakterizuje, válečný štváč Pavel měl zůstat na vojně a jít příkladem v první řadě do první linie zákopů na Východě na Ukrajině a ne se drát do funkce prezidenta, na kterou nemá. Pavel nikdy nebude českým státníkem, ale jen válečným štváčem a opovrhovaným lampasákem, který slouží cizím protičeským zájmům.

 4. Všichni víme, že již od komunistické éry je Bureš odpudivý fízl a práskač. Leč to, že je ten zm*d neschopným fízlem, aby to napráskal sám na sebe, je přece jenom překvapení. 😀

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy