Home Názory Další nejchytřejší Marian na scéně

Další nejchytřejší Marian na scéně

Ti Marianové mě v posledních době iritují nějak moc. Kromě zloděje důchodů, který už vypil tolik mé krve, že mně můj lékař nedávno diagnostikoval chudokrevnost, ozval se nyní ze své psychožvanírny jiný exponát tohoto jména. JELÍNEK. Takto oficiálně mentální kouč. Média o něm píší, že známý. Zhodnotil kauzu Hudáček… Takto: »Každý si dnes může reagovat podle sebe a otázkou zůstává, jak tohle Jaromír Jágr ze své pozice majitele řešil. Jestli je ta situace s brankáři na Kladně skutečně natolik kritická, že se musel přiklonit k takovému kroku. Ale pro mě je to samozřejmě také nepochopitelná reakce. … Pokud bych byl majitelem klubu, tak bych takového hráče rozhodně neangažoval ani za cenu toho, že mi zrovna hrozí sestup.«

Co ale teď s tím, když to řekl uznávaný mentální kouč? Naženeme Jágra před soud? Toho samého Jágra, po jehož zádech se tenhle Marian vyšplhal až k tomu žvanění, které mu slušně sype? Byl by dneska co bez rodáka z Hnidous? Kulový by byl. Nicméně, a právě toto mám potřebu zdůraznit – prožvanil se docela k velké odvaze. Stihomamem, že je úplně blbej, zřejmě netrpí…

Pan nejchytřejší v časech, kdy po Jágrových zádech šplhal vstříc budoucí kariéře profesionálního žvanila.

Chápe, co ve skutečnosti řekl? A zdaleka nejde o Kladno a Hudáčka a Jágra. On mezi řádky, jaksi v podtextu řekl i toto: »Pokud bych byl majitelem klubu NHL, tak bych takového hráče rozhodně neangažoval ani za cenu toho, že bych neměl s kým hrát.« No že jo – z principu kráčí o jedno a totéž. Nejenže tihle Rusové v klubech NHL povětšinou hráli i v KHL, oni jsou navíc a na rozdíl od Julka opravdičtí Rusové, echt Rusové. Že by se nám rodil nový Kaštánek, jenž NHL za angažování pravých ruských hokejistů spílá už dávno?

Očekával bych ráznou reakci pana Jágra. Kdyby na mě s tímhle jménem a světovým hokejovým renomé pořád takhle někdo plival, notabene zcela bezdůvodně, poslal bych je natvrdo všechny do prdele, prodal Kladno (myslím hokejový klub) a zmizel z České republiky kamkoli, kde si mě budou vážit a respektovat mé postoje. Tohle panu Jágrovi vytýkám – že se nechá špinit od totálních nýmandů, v našem případě dokonce od toho, který je jen a jen Jaromírovi vděčen za to, že dneska nerovná zboží do regálu někde v Kauflandu.

Jan Čech

4 KOMENTÁŘE

  1. Fialův ordner Brázda se snaží rozbíjet diskuse na iPortaL24, tak jako němečtí Hitlerovi ordneři s klacky v Německu napadali a rozbíjeli demonstrace komunistů. Skončilo to pak plynovými komorami a vražděním lidí v německých koncentračních vyhlazovacích táborech. Fašizace Německa začala taky pozvolna, tak jak se pozvolna fašizuje ČR vydatnou pomocí takových Brázdů.

    Brázda stále hledá klacek proti iPortaL24 a stále nic, stále se mu nedaří nějaký nalézt.
    Brázda je opravdu jen takový malý zasmrádlý vlezdop*rdelista Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla, Brázda je takový malý český smrad nad Fialovým exkrementem, vlastně h*ovnem, aby tomu i Brázda rozuměl.

  2. 9. zpitomělé žvanění o Hudáčkovi. Ty notičky z Ruska, které tu dokola recitujete, musely být v tomto naprosto bezvýznamném případě na výsost výživné. Jen škoda, že jste v Česku nenašli aspoň jednu osobu, která by se toho (C)hudáčka zastala.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here