Home Názory Duo **bilů – jeden v šatně, druhý v Indii

Duo **bilů – jeden v šatně, druhý v Indii

Musím zdůraznit, že mně docházejí slova, která by se jednak pořád neopakovala a jednak věrně vystihovala, co se u nás děje. Častěji a častěji se táži sám sebe, zda takto výstižná slova vůbec existují, bohatému českému jazyku navzdory.

Moc toho zase nenapíši. Ne že bych nechtěl, ale vlastně ani nemám co. Co napsat k oněm dvěma videím níže, kde v tom prvním se ministr vnitra totálně pomátl a to druhé je v podstatě pokračováním Nutelly…

Ono ani v těch příhodných citátech už jaksi nemám kde lovit. Tak užiji mnohokrát omílaný, což však jeho kvalitu nikterak nesnižuje, od Miroslava Horníčka: »Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.« Mistře Horníčku, dnes snad úplně ta největší, jaká kdy byla. Avšak zrovna tihle dva se sakra vyznají, ti se prosazují, konkurence nekonkurence, a furt jsou na špici. Existoval-li by světový žebříček debilů, Česká republika by vládla minimálně první dvacítce. Bohužel.

VÍT RAKUŠAN v šatně Okresního přeboru, zřejmě Jirkovi Luňákovi závidí dronovou popularitu…

PETR FIALA v Indii (pozor, není to fejk, stejné záběry obsahuje oficiální video na jeho síti X)

Robert Fish

1 KOMENTÁŘ

  1. Mister Nutella utíká před domácími problémy do celého světa. Jen Africe se začal vyhýbat, protože odtamtud Nutellu černoši vypráskali, takže Africe se vyhýbá jak čert kříži.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here